Hlavní nabídka
Nabídka

Dekorační výrobky

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Vysoce výkonné, ekologické a dekorační výrobky pro realizaci nátěrů nebo povrchových úprav s jedinečným designem.
Dekorační výrobky značky Diasen jsou dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí nepřetržitě a inovativní povrchové úpravy, které dokáží vytvořit jedinečné prostředí.
Navrhované řešení dekorační linie umožňují vytvářet nátěry a povrchové úpravy s velkou všestranností v interiéru a exteriéru, na horizontálních a vertikálních površích bez spojů a trhlin. Vysoce výkonné a ekologické výrobky vhodné pro mnoho druhů materiálů a povrchů, jako jsou stěny ze sádrokartonu nebo zdivo, schody, koupelny nebo sprchy.
Je možné získat lesklé nebo neprůhledné efekty s rustikálním nebo moderním vzhledem a vytvářet dekorativní tvary v různých barvách. Pro unikátní, personalizované povrchy s velkým estetickým vlivům.

  • povrchová úprava fasád, stěn interiéru, podlahy, terasy, střechy aj.
  • zabraňuje vzniku trhlin a má velmi dobře plnící schopnosti
  • možné vytvořit nekonečné estetické efekty
Decork Design
  • minerální dekorativní nátěr na stěny, stropy a podlahy s vysokou zpracovatelností, pro vytvoření různých estetických efektů v interiéru i exteriéru
  • vytváří dokonale hladké, moderní, minimalistické dekorativní efekty
Decorkrete