Hlavní nabídka
Nabídka

Ohebné kamenné obklady 50x50

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cena s DPH na všechny dekory : 499,- Kč/m²

Kamenné obklady jsou vyrobeny z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku speciální technologií. Po nalepení se propojí speciální složka, díky které drží obklad pohromadě a je možno ho ohýbat a stříhat. Spojením s flexibilním lepidlem obklad zkamení. Je pro něj charakteristická lehkost, ohebnost, pružnost, odolnost, stálobarevnost, flexibilita. Jedná se o jedinečný a unikátní obklad, který si najde své příznivce. Jsou omyvatelné, odolné proti mrazu i teplu, paropropustné a mohou se stříhat nůžkami. Díky jejich ohebnosti jsou vhodné na plochy tvarované, zaoblené, kulaté i hranaté, tedy rohy. Nejčastěji se používají jako ozdobné sokly nově zateplených budov a pro renovaci všech betonových ploch. Jejich velkou výhodou je, že po nalepení a vytvrzení vytváří ochrannou vrstvu obkládané plochy.

Po kliknutí na název dekoru se Vám zobrazí možnosti tvarů:

ANDOK     

ANTIK  

CAROLIT 

CIPRUS  

COUNTRY

ČEDIČ 

ČERVENÝ PÍSKOVEC  

HŘENSKO

KALCIT

  

KORAL      

 

KRÉTA

 

MADAGASKAR  

MARON   

MARON ČISTÝ

PÁLAVA   

PÁLENÁ      

RODOS  

 

RUDÝ PÍSKOVEC   

       

ŠEDÁ         

ŽULA ŠEDÁ

Doporučujeme použít před lepením flexibilních kamenných obkladů penetrační nátěr D20, který se využíva na zlepšení přilnavosti, případně, pokud chcete chránit obloženou plochu proti vodě je dobré použití vodě odpudivého materiálu BKK eco.

Provedení samotné fasády nebo soklu flexibilními obklady vám udělá dekorativní provedení, které nemá nikdo jiný. Provedení obkladů a systém lepení je takový, že každá budova nebo nemovitost, kde se použije flexi obklad je originál a není možné mít dva stejné. Toto systémové řešení pro ochranu vašich fasád, soklů, zídek, plotů a zdí je ideální proti povětrnostním podmínkám. Velmi dobře se po obkladech pnou i dekorační rostliny například psí víno, přitom obklad stále dýchá díky paropropustností.

Jeho samotná údržba je velmi jednoduchá, v případě zašpinění se provádí jednoduše ostřikem a to tlakovou hadicí tzv. Wapkou. Obklad má i další výhody, jedna z nich je ochranná funkce proti propíchnutí nebo oděru, např. když někdo odloží své kolo o zateplení nemusíte se bát, že vám řídítky propíchne nebo poškodí obklad. Dalšími výhodami je to, že u nás můžete koupit i jeden kus. Navíc garantujeme i barevné provedení, když se rozhodnete za 5 let a budete chtít pokračovat s obložením dalších ploch tak nikdo nepozná rozdíl.

NEJ - Flexibilních kamenných obkladů: 

₪    flexibilní kamenné obklady jsou vyráběny ze surovin nejvyšší kvality.
₪    elegantní vzhled zdiva v barevných provedeních
₪    tvoří ucelený systém s příslušenstvím pro všechny stavební detaily
₪    99 % materiálu použitého pro jejich výrobu tvoří přírodní materiály.
₪    umožňují funkční odvětrání vlhkosti z konstrukce pod obkladem
₪    po nalepení vytvoří s lepidlem kompaktní jednotku odolnou proti oděru a proražení
₪    stálobarevné, mrazuvzdorné, odolné proti mechanickému poškození
₪    odolné proti vlhkosti a nepříznivým klimatickým vlivům, snadno čistitelné vodou
₪    dlouhá životnost bez nároků na údržbu, stále stejný perfektní vzhled
₪    jednoduchá a rychlá instalace i pro nezkušené
₪    obklad je před nalepením ohebný a drží na každém pevném podkladu
₪    ideální řešení pro obklady soklového zdiva u novostaveb i rekonstrukcí
₪    kompletní řešení stylové fasády objektu se zateplením i bez zateplení
₪    sanace vlhkých zděných konstrukcí s účinným odvětráním vlhkosti
₪    efektní obložení zdiva drobných staveb, zahradních domků, garáží aj
₪    ve výstavnictví umožní velmi rychle a opakovaně vytvořit působivé detaily
₪    v interiérech restaurací, obchodů nebo kanceláří vytvoří neopakovatelnou atmosféru
₪    díky vynikajícím vlastnostem se tento ekologicky neškodný materiál může použít téměř všude

Lze je použít jako fasádní obklady při stavbě nebo rekonstrukci domu, tak i jako obklady do interiérů, kam přinesou zajímavý design, honosný efekt a nezaměnitelné provedení. Uplatnění najdou ohebné kamenné obklady na mnoha venkovních i vnitřních plochách např. sokly, průčelí, sloupy, komíny, vjezdy, oblouky, krby ale i barové pulty. Je možné s nimi obložit i dřevěné plochy. Pro svou pružnost a nízkou hmotnost jsou velice vhodné na jakékoli plochy. Výjimkou jsou koupelny a wellness, kde doporučujeme lakovat.

Tento produkt není možné posílat na dobírku, nakolik se jedná o zakázkovou výrobu!


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací