Hlavní nabídka
Nabídka

ISOLREX SP

Voděodpudivý konolidační fixační prostředek na bazi DRASELNÝCH SILIKÁTŮ a minerálních pojiv k použití na zdi pro ošetření drobivých, nebo prašných zděných podkladů, tak aby byl podklad konolidován. Výrobek se případně může naředit vodou a nanášet štětcem, válečkém nebo nástřikem s pokrytím, které se různí podle absorpce podkladu (100-500 g/m2).

ISOLREX SP je vhodný pro použití na prašných podkladech na bázi cementu, sádry či malby, jak pro zpevnění popraskaného zdiva, tak pro zaručení stejnoměrné absorpce před pokládkou povrchových obkladů v případě nízké přilnavosti materiálu. Výrobek je vhodný především pro použití v exteriéru.

Dodáván v kbelících o obsahu 20 kg. Cena 205,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                             248,05 Kč/kg., včetně 21 % DPH


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika