Hlavní nabídka
Nabídka

RASERCORK

RASERCORK Biotek, je elastická, prodyšná a vyhlazovací stěrka pro exteriéry, na bázi korku a přírodního vápna. Jedná se o předpřipravenou hmotu určenou k použití pro finální povrchovou úpravu omítek, kde je vyžadována prodyšná a přírodní úprava. Je založen na přírodním vápně NHL 3,5 v souladu s normou UNI EN 459-1, korku a vápenci a je určený pro jemný povrch zajišťující pro svou přirozenost přísné splnění základních požadavků na prodyšnost a pórovitost. Vynikající plasticita a soudržnost jej činí extrémně snadným jak při aplikaci, tak při konečném zpracování na omítky různé povahy. Vzhledem k přirozenosti agregátů a pojiv, které tvoří RASERCORK BIOTEC, se doporučuje v proti - vlhkostních a tepelných omítkách společně s hmotou PLASTERCORK  a v zásazích při historickém a tradičním restaurování a při použití v bio výstavbách.

Dodáván v pytlích o obsahu 10 kg. Cena:  140,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                           169,40 Kč/kg., včetně 21 % DPH

RASERCORK Bioton, je elastická, prodyšná a vyhlazovací stěrka pro exteriéry, na bázi korku a přírodního vápna. Jedná se o předpřipravenou hmotu k využití jako finální povrchové omítky, kde je vyžadována přirozená a prodyšná povrchová úprava.

RASERCORK BIOTON je založen na přírodním vápně NHL 3,5 , mikro granulích z korku a vápenci pro jemný povrch zajišťující pro svou přirozenost přísné splnění základních požadavků na prodyšnost a pórovitost. Vzhledem k přirozenosti agregátů a pojiv, které tvoří RASERCORK BIOTON, se doporučuje v proti - vlhkostních a tepelných omítkách společně s hmotou PLASTERCORK  a v zásazích při historickém a tradičním restaurování a při použití v bio výstavbách.

Dodáván v pytlích o obsahu 20 kg. Cena:    95,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                           114,95 Kč/kg., včetně 21 % DPH

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika