Hlavní nabídka
Nabídka

Nátěry

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Multifunkční výrobky na pokrytí, ochranu a konzervování jakéhokoli typu podkladu a konstrukce. Stejně jako všechny ostatní produkty, jsou charakterizovány vysokými technologickými vlastnostmi a rychlou a jednoduchou aplikací: mohou být nanášeny válečkem nebo rozprašovačem (kompresorem), což umožňuje realizovat multifunkční nátěry v extrémně krátkých časech; lehké materiály, které nezatěžují podklad, na který jsou naneseny; vysoce odolné výrobky, které zaručují odolnost proti opotřebení a atmosférickým činidlům a vysokou trvanlivost v průběhu času.

Akrylátové nátěry
Polyuretanové nátěry
Epoxidové nátěry