Hlavní nabídka
Nabídka

Cihla Riga

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Inovativní řešení společně s moderními technologiemi, umožňují dokonale napodobit cihlu použitou při stavbách domů na londýnských předměstích. Obklady se vyrábějí s použitím kvalitních a přitom trvanlivých materiálů, těmi nejmodernějšími technologiemi. Pomocí inovativních řešení a moderních výrobních technologií se podařilo bezpečně napodobit opravdovou cihlu.

Cena s DPH: 349,40 Kč/ks, 882,40 Kč/m²

01

02

 03

04

05

ROZMĚRY PANELU:

Délka: 800 mm

Šířka: 590 mm

Tloušťka: 21 mm

Hmotnost: ks 1,35 kg

Plocha panelu:0,47 m²

Krycí plocha panelu: 0,396 m²

Cena rohu s DPH: 335,00 Kč/ks

 

ROZMĚRY ROHŮ:

Délka: 440 mm

Šířka: 110 mm

Tloušťka: 20 mm

Hmotnost: ks 0,36 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Nová geometrie fasádních panelů Riga Cihla zjednodušuje technickou část montáže fasády. Zvýšená pevnost a bohatší barvy udělali nový obklad odolnější vůči vnějším faktorům. Nestandardní dekorace a kontrast ideálně spojují nejodvážnější designové řešení, kdy vyzdobíte svůj dům. Kompaktnost a jednoduchost montáže panelů v této kolekci jsou určeny k tomu, abyste ušetřili čas, kdy obložíte fasádu.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací