Hlavní nabídka
Nabídka

Kerrafront Wood Effect

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Univerzálnost a nadčasovost jsou charakteristickými znaky nové kolekce Wood Effect. Byly v ní využity dřevěné vzory v široké škále barev, uzpůsobené jak tradičním domům, tak modernímu designu. Kolekce Wood Effect je k dispozici pro jednoduché (FS-201) a čtyřité (FS-304) panely.

INOVAČNÍ ŘEŠENÍ: Vysoce kvalitní strukturální fólie umožňují dosáhnout efektu přírodního dřeva, jsou odolné vůči mechanickému poškození, UV záření a měnícím se povětrnostním podmínkám. ŠIROKÉ MOŽNOSTI: Čtyřnásobný panel s módními úzkými lamelami umožňuje vytvořit zajímavý efekt na fasádě a dokonale pasuje do budov s moderními tvary.

Kolekce FS - 304

Cena s DPH: 619,30 Kč/mb (1 865,00 Kč/m²)

Cena CONNEX : 662,40 Kč/mb (1 995,00 Kč/m²)

MALT OAK

CONCRETE OAK

ALPINE OAK

CARMEL OAK

Fasádní obklad KERRAFRONT je tvořen z desek, které se navzájem osazují na sebe pomocí přesných zámkových spojů a kotví šrouby k podkladu. Délka jedné desky fasádního obkladu je 6 m (2,95 m - CONNEX) a celková šířka desky je 372 mm. Skladební šířka desek je 332 mm (po zasunutí do sebe). Tloušťka stěny desky fasádního obkladu je 6 mm a skladební tloušťka je 17 mm. Fasádní obklady i profily skladujte ve stínu a na rovném podkladu. Z jedné desky dlouhé 6 m obložíte 0,979 m2 (1,992 m² – CONNEX). Lze objednávat jen v násobcích 2 ks.

Kolekce FS - 201

Cena s DPH: 282,30 Kč/ks (1 565,00 Kč/m²)

Cena CONNEX : 155,00 Kč/ks (1 758,00 Kč/m²)

MALT OAK

CONCRETE OAK

ALPINE OAK

CARMEL OAK

Fasádní obklad KERRAFRONT je tvořen z desek, které se navzájem osazují na sebe pomocí přesných zámkových spojů a kotví šrouby k podkladu. Délka jedné desky fasádního obkladu je 6 m (2,95 m – CONNEX) a celková šířka desky je 220 mm. Skladební šířka desek je 180 mm (po zasunutí do sebe). Tloušťka stěny desky fasádního obkladu je 6 mm a skladební tloušťka je 17 mm. Fasádní obklady i profily skladujte ve stínu a na rovném podkladu. Z jedné desky dlouhé 6 m obložíte 1,08 m2 (0,531m² - CONNEX). Lze objednávat pouze v násobcích 2 ks.

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil FS-211 - 3,00 mb cena s DPH: 216,00 Kč/ks

 

Montuje se podél spodního okraje stěny (na ventilační profil). Slouží pro osazení první fasádní desky. Po montáži není vidět.

Hmotnost: 0,3840 kg

Rohový univerzální profil FS-222 - 3,00 mb cena s DPH: 1 224,00 Kč/ks

〈 vnitřní , vnější - dvoudílný

 

Profil univerzální použití - montuje se podle potřeby buď jako vnější roh, nebo jako vnitřní kout. Dvoudílný profil sestává ze spodní a horní části. Jako první se osadí spodní část profilu, pak se namontují fasádní desky a nakonec se nasadí horní část profilu, což usnadňuje montáž. Obě části profilu jsou v barvě obkladu. Délka profilu je 3 m.

Ukončovací U profil dvoudílný FS-252 - 3,00 mb cena s DPH: 792,00 Kč/ks

 

Montuje se horizontálně i vertikálně. Slouží jako horní nebo boční profil k olemování obkládané plochy. Dvoudílný profil sestává ze spodní a horní části. Jako první se osadí spodní část profilu, pak se namontují fasádní desky a nakonec se nasadí horní část profilu, což usnadňuje montáž. Obě části profilu jsou v barvě obkladu. Délka profilu je 3 m.

Ukončovací profil ventilační jednodílný FS-261 - 3,00 mb cena s DPH: 564,00 Kč/ks

Lemovací profil ventilačný dvoudílný FS-262 - 3,00 mb cena s DPH: 894,00 Kč/ks

Montuje se horizontálně jako olemování na horní okraj obkládané plochy. Díky perforované horní části navíc zajistí potřebné odvětrání prostoru za obkladem. Dvoudílný profil sestává ze spodní a horní části. Jako první se osadí spodní část profilu, pak se namontují fasádní desky a nakonec se nasadí horní část profilu, což usnadňuje montáž. Obě části profilu jsou v barvě obkladu. Délka profilu je 3 m.

Spojovací profil dvoudílný FS-282 - 3,00 mb cena s DPH: 864,00 Kč/ks

 

Montuje se vertikálně. Určená na podélné napojení fasádních desek na stěně. Vytváří průběžný spoj po celé výšce obkladu. Dvoudílný profil sestává ze spodní a horní části. Jako první se osadí spodní část profilu, pak se namontují fasádní desky a nakonec se nasadí horní část profilu, což usnadňuje montáž. Obě části profilu jsou v barvě obkladu. Délka profilu je 3 m.

Lemovací U profil jednodílný FS-251 - 3,00 mb cena s DPH: 558,00 Kč/ks

 

Montuje se horizontálně i vertikálně. Slouží k olemování obkládané plochy. Používá se jako levnější alternativa profilu FS-252. Jednodílný profil. Do osazeného profilu se zasouvají konce fasádních desek. Délka profilu je 3 m

Upevnovací vrut V3535 3,5 x 35 mm cena s DPH: 2,50 Kč/ks

Torx - nerez s extra plochou rozšířenou hlavou, balení 500 ks + 1x bit Torx

 

Rozměry: 3,5 x 35 mm

Materiál: A2 nerezová ocel (INOX)

Drážka: Torx T15, PN-EN ISO 10664

Závit: částečný, 2/3 délky

Balení: 500 ks v krabičce včetně 1 ks Torx bitu T15

Orientační spotřeba na montáž 1 m2 fasádního obkladu: KERRAFRONT FS-201 (= jednoduchá deska) pro vzdálenost roštu 40 cm je cca 15 ks / m2 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací