Hlavní nabídka
Nabídka

Block House

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

UPOZORNĚNÍ!

Vážení zákazníci, jsme nuceni vás informovat, že výrobce pozastavuje výrobu obkladu Block House BH 02. Toto opatření je vynucené v souvislosti s dalším růstem cen surovin. Prodej těchto výrobků se obnoví, jakmile se stabilizuje situace na trhu se surovinami nebo stabilizuje cena. Děkujeme za pochopení.

Obkladovým panelem Block House BH 02 připravíte svůj domov v individuální styl. Klasické dřevěné domy byly pro developery vždy prioritou. Jejich vzhled mluví za všechno. Jsou pohodlné a útulné. Mnoho lidí sní o tom, že bude mít dřevěný venkovský dům, ale není to tak snadné. Abyste ho mohli postavit, musíte překonat množství obtíží, počínaje výběrem srubového domu a konče vnější povrchovou úpravou. Vinylové obklady se dají nazvat jedním z klasických typů povrchových úprav exteriéru.

Cena s DPH: 297,50 Kč/ks (299,70 Kč/m²)

BÉŽOVÁ

ZLATÁ

BROSKEV               

Cena s DPH: 349,90 Kč/ks (352,60 Kč/m²)

DUB SVĚTLÝ

ČERVENOHNĚDÁ 

          

Cena s DPH: 382,90 Kč/ks (386,10 Kč/m²)

OŘECH TMAVÝ     

         

ROZMĚRY:

Délka: 3100 mm

Šířka: 320 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Hmotnost: ks 2.015 kg

Množství: 1ks - 0,992 m²          

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 139,60 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 450,90 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 419,90 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 419,90 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 450,90 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 209,80 Kč/ks

                                

Výhody obkladu Block House:

    Odolnost vůči teplotě. Fasádní panely Port Blockhouse zůstávají nezměněny i při kritických teplotách -50 ° C a + 60 ° C.
    Šetrnost vůči životnímu prostředí. Při používání panelů Port Blockhouse přispíváte k ochraně lesů. Nemusíte řezat stromy na dokončení domu, zatímco váš dům bude stále vypadat úplně ze dřeva.
    Chemická a biologická odolnost. Panely Port Blockhouse nevykazují hnilobu ani trhliny, přičemž jsou odolné vůči fyzickým nárazům, UV záření, agresivním výparům, kapalinám, sedimentem a korozi.
    Odolnost vůči nárazům. Panely Port Blockhouse výborně odolávají nárazům a nepraská ani při velmi nízkých teplotách od -20 ° C do -60 ° C.
    Požárně odolné.
    Fasáda Block House zabraňuje plísním a houbám.
    Minimální požadavky. Panely Port Blockhouse nepotřebují dekorativní úpravu (lakování) ani speciální podmínky použití.
    Doba životnosti je minimálně 50 let. V tomto případě i po 50 letech používání obložení Port Blockhouse zachovává své vlastnosti.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací