Hlavní nabídka
Nabídka

Karelia

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Karelia je nová kolekce obkladů, která dokonale napodobuje strukturu a barvu různých druhů dřeva: dub, olše, vlašský ořech, kaštan a jasan. Nyní se dřevo podobá dřevě nejen díky jeho embosovaná, ale má také barevné směsi charakteristické pro přírodní obložené desky nebo kulatiny.

UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, jsme nuceni vás informovat, že tento produkt momentálně nelze objednat. Jakmile se prodej těchto výrobků obnoví, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

KARELIA  T-01

Cena s DPH: 262,10 Kč/ks (380,10 Kč/m²)

BUK

 

KAŠTAN

JASAN

 

OLŠE

OŘECH

KARELIA - BH-3

Cena s DPH: 257,90 Kč/ks (380,10 Kč/m²)

BUK

 

KAŠTAN

JASAN

 

OLŠE

 OŘECH

 

ROZMĚRY:

Délka: 3000 mm

Šířka: 230 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Hmotnost: ks 1.5 kg

Množství: ks/ 0,69 m²

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 137,80 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 462,80 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 406,10 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 406,10 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 462,80 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 184,60 Kč/ks

  

Kolekce obkladu "Karelia" velmi přírodně vyjadřuje vlastnosti radiálního řezu dřeva. Díky aplikaci speciálně vyvinuté dekorativní vrstvy začali panely ještě přirozenější zprostředkovat vzhled přírodního materiálu a získali nové výhody: - Vynikající provozní vlastnosti z hlediska stálosti barev (při "stárnutí" vypadá obkladový panel ještě kontrastnější a naturalistickejšie); - Vynikající odolnost proti opotřebení povrchu a odpudivost vůči prachu (speciální složení vrchního nátěru vytváří ochranný film, který prodlužuje životnost vaší fasády a udržuje ji čistou mnohem déle). Kolekce Karelia je prezentována ve všech obvyklých formách vinylových panelů: tradiční panel "lodního" typu a typu srubů.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací