Hlavní nabídka
Nabídka

KARELIA

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

KARELIA je nová kolekce obkladů, která dokonale napodobuje strukturu a barvu různých druhů dřeva: dub, olše, vlašský ořech, kaštan a jasan. Nyní se dřevo podobá dřevě nejen díky jeho embosovaná, ale má také barevné směsi charakteristické pro přírodní obložené desky nebo kulatiny.

KARELIA  T-01

Cena s DPH: 262,10 Kč/ks (380,10 Kč/m²)

BUK

 

KAŠTAN

JASAN

 

OLŠE

OŘECH

KARELIA - BH-3

Cena s DPH: 257,90 Kč/ks (380,10 Kč/m²)

BUK

 

KAŠTAN

JASAN

 

OLŠE

 OŘECH

 

ROZMĚRY:

Délka: 3000 mm

Šířka: 230 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Hmotnost: ks 1.5 kg

Množství: ks / m2 0,69

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 137,80 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 462,80 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 406,10 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 406,10 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 462,80 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 184,60 Kč/ks

  

Kolekce obkladu "Karelia" velmi přírodně vyjadřuje vlastnosti radiálního řezu dřeva. Díky aplikaci speciálně vyvinuté dekorativní vrstvy začali panely ještě přirozenější zprostředkovat vzhled přírodního materiálu a získali nové výhody: - Vynikající provozní vlastnosti z hlediska stálosti barev (při "stárnutí" vypadá obkladový panel ještě kontrastnější a naturalistickejšie); - Vynikající odolnost proti opotřebení povrchu a odpudivost vůči prachu (speciální složení vrchního nátěru vytváří ochranný film, který prodlužuje životnost vaší fasády a udržuje ji čistou mnohem déle). Kolekce Karelia je prezentována ve všech obvyklých formách vinylových panelů: tradiční panel "lodního" typu a typu srubů.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací