Hlavní nabídka
Nabídka

Odpuzovače vody

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Výrobky na trvalou vodotěsnost jakéhokoli typu svislého povrchu nebo na vytváření překážek proti vzlínající kapilární vlhkosti. Tekuté transparentní hydro repelenty vyznačující se vynikající schopností průniku do podkladu. Schopen dosáhnout úplnou vodotěsnost povrchů omítek, kamenů, cihel, fasád, cementu a betonu; ale zachování nezměněné prodyšnosti povrchu a aniž se jakkoli změnil původní vzhled podkladu. Pryskyřice schopné vytvářet silný účinek na zastavení vzlínající vlhkosti vyplývající z kapilární absorpce stěn.

  • Bezbarvý nátěr na bázi vodního siloxanu, vhodný na ochranu savých stěn z cihel, kamene, cementu atd. Nemění barvu zdiva, chrání před mrazem, blokuje vlhkost, umožňuje odpařování vody a může být použit i na mírně vlhké materiály.
BKK ECO