Hlavní nabídka
Nabídka

Rady a tipy

Přemýšleli jsme, jak Vám ještě více ulehčit výběr a nákup zboží a jeho následnou montáž. Výsledkem je tato sekce "Rady a tipy", ve které shrnujeme různé postupy montáže, rady, jak vybrat ten správný materiál a mnoho dalšího.


Ukázka realizaci odvětrávaných fasádních obkladů

Důležitým prvkem, na který je dobré při instalaci odvětrávané fasády pamatovat, jsou pryžové zábrany v horní a dolní části proti vniknutí a uvíznutí ptáků, případně netopýrů. Doporučujeme použít fasádní větrací profily.

Čtěte více


Korek jako izolační materiál: je to nová budoucnost pro svět stavebnictví?

Čtěte více


Potěr jako tepelná izolace: ekologická malta pro chytré řešení

Předmíchaný tepelný potěr, navržený tak, aby splňoval nové požadavky trhu na úspory energie, akustický komfort a ochranu životního prostředí, je zrnitý prášek na bázi korku , jílu a hydraulického vápna NHL5.

Čtěte více


Zateplování fasád korkem

Zateplování fasád korkem je technologie, pro náročné zákazníky. V okolních státech, a nejen západních“, se používá stále více.

Čtěte více


Investice, která se rychle zúročí

Odvětrávaná fasáda je investice, která se rychle zúročí. Fasádní systém, který je schopen zajistit odvětrávání zdiva, je často označován jako "aktivní ochranný plášť". Na základě neustálé cirkulace vzduchu v mezeře ponechané mezi stěnou domu a samotným zateplením nedochází k vlhnutí.

Čtěte více


WATSTOP EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ PROTI VZLÍNAJÍCÍ VLHKOSTI A VNIKÁNÍ VODY

WATSTOP EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ PROTI VZLÍNAJÍCÍ VLHKOSTI A VNIKÁNÍ VODY

Čtěte více


Přírodní zateplení domu

Přírodní zateplení cihlových domů, dřevostaveb, nebo i montovaných domů, hal, jednoduše všeh fasád? To je stříkaná korková izolace, nebo-li korkový faádní, ale i omítkový nástřik, který nejenže dům, stavbu zateplí, ale ochrání o proti vodě, ohni, plísním atd.

Čtěte více


Z tuctového domu se může stát skvost

Dřevostavba v kamenném kabátě nebo zděný dům obložený plastovými obklady, odvětrávanou, případně korkovou fasádou dnes běžně dostupná realita, kterou lze díky uceleným fasádním systémům ozvláštnit prakticky každou stavbu. Díky fasádě se z tuctového domu může stát skvost. A ještě ušetříte za topení.

Čtěte více


Provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda má mnoho výhod a těší se u stavebníků čím dál větší oblibě. Co je však u odvětrávané fasády nutné při montáži dodržet, aby fungovala jak má?

Čtěte více


Korkové nástřiky - nový, univerzální materiál

Korková směs DECORK je nový, moderní materiál, který je novinkou na českém trhu. Materiál pochází ze Španělska a je vyráběn z nejkvalitnějšího přírodního korku. Využití pro korkový nástřik najde každý, ať už renovujete fasádu, střechu nebo terasu, korkovou směs využijete kdekoliv.

Čtěte více


KORKOVÉ NÁSTŘIKY DECORK, více informací k produktu.

Pro stříkaný korek, DECORK, platí že je použitelný na více různých plochách, jako jsou stěny, střechy, paluby, podlahy ..., vždy může poskytnout konečné řešení při řešení problémů spojených s vlhkostí, estetických, akustických úprav, tepelnou ochranou ...

Čtěte více


Systémy na bazény

Diasen, který působí již více než 20 let v oblasti stavebnictví, zakládá svou filozofii na inovaci, technologické orientaci poznání a transformace chemie ve službách lidstva a zlepšení biotopu. Vyvíjí se bezpečně a ekologicky v rovnováze se životním prostředím.

Čtěte více


Hydroizolace WATstop Diasen

WATstop je extrémně všestranný materiál: je charakterizovaný především vysokou odolností vůči kladným i záporným tlakům. Vrstva WATstop jen 2-3 mm zaručuje bariéru schopnou vydržet tlak 9,5 atm. Tato funkce umožňuje, aby se materiál používal ve všech situácích, v kterých je potrebná vodotěsnost.

Čtěte více


Diathonite

Cork: volba použití korku je způsobena jeho schopností být kompletním materiálem, který efektivně interpretuje nové konstrukční trendy. Je to vlastně netoxický, biologicky čistý, neprodyšný, nepromokavý, prodyšný, odolný materiál, s izolační kapacitou, elektricky neutrální, nedeformovatelný.

Čtěte více


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací