Hlavní nabídka

Reference

V případě, že máte zájem podělit se s dalšími zákazníky o své zkušenosti s nákupem u nás, neváhejte nás se svým příspěvkem kontaktovat na adrese obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí formuláře na https://goo.gl/forms/vXYEE1FghbKSvqoL2. Předem Vám za Vaše příspěvky a také rady vedoucí ke zlepšení naší nabídky děkujeme.

Co o nás napsali naši zákazníci?


samozřejmě souhlasíme se zveřejněním fotky našeho domu na vašem WEBu. Až to po zimě dokončíme, bude třeba ještě nějaká lepší fotografie :)  Možná dohledáme ještě foto PŘED a PO, je to totiž ohromná změna k lepšímu a každý kdo to viděl a vidí teď, tak žasne... 

Samozřejmě počítáme vždy s vámi, až nám dojdou cihličky...  

 


"Veľmi milí a ochotní,vyniesli mi to až do bytu."


"Váš přístup k zákazníkům je příjemný!

Už plánuji další realizace, kde budu využívat Vaše produkty.

V příloze připojuji foto, kde byly použité Vaše flexibilní obklady.""Pokud bychom se vždy setkali s takovou ochotou, rychlostí a spolehlivostí, tak jako u Vaší firmy, pak by byl ráj, nejen ten stavební. Moc Vám za to děkuji."


"Děkuji za ochotu a příjemný přístup"


"Rýchle a promtné jednanie, spoľahlivosť, veľká ochota zo strany predávajúceho."


"Ste výborní, z môjho pohľadu asi nič. Spokojnosť na 100 %, prístup p. obchodnej riaditeľky predčil moje očakávania v každom smere! Len tak ďalej."


"V prvom rade sa chcem poďakovať pani obchodnej riaditeľke Miriam Purašovej za vysoko profesionálny ľudský prístup k zákazníkovi, za spoľahlive a rýchle doručenie, rozhodne doporučujem každému zákazníkovi."


"SPOKOJNOSŤ"


"Čo by sme mohli vylepšiť: Nič"


"Som veľmi rád, že som s Vami obchodoval."


"S vaším prístupom a servisom som bol mimoriadne spokojný. S podobným prístupom sa človek stretne naozaj málokedy. Hlavne to, že ste boli ochotná s kolegom prísť z Čiech, keď Toptrans kapacitne nestíhal. Kolega vyniesol tovar až domov, poradili ste či sme vybrali dobré lepidlo, a vždy bola s vami dobrá a rýchla komunikácia. S produktom som zatiaľ takisto spokojný."


"všetko je super"


"Ja si myslím, že nie je čo vylepšovať. Možno trošku web, trošku sprehľadniť cenníky. Ale to je skôr tým, že človek musí presne vedieť ako to prepočítať."


"Nic , vše máte SUPER"


"so službami som spokojná" 

 

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací