Hlavní nabídka
Nabídka

PLASTERPAINT COLOURED

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Barevná, vodoodpudivá a prodyšná tekutá povrchová úprava pro venkovní použití.

Tekutý barevný nátěr do exteriéru, je vodoodpudivý, prodyšný, na bázi křemičitanu draselného, pískovce a přírodních pigmentů. Může být použit jako ochranný nátěr vnějších fasád. Ideální pro konečnou úpravu termoakustických omítek řady Diathonite, protože brání nasávání dešťové vody zdivem.

Cena s DPH na m² - 103,00 Kč (při předpokládané spotřebě 0,50 kg/m²)

CENA s DPH za 1 kg - 205,40 Kč - Bílá

CENA s DPH za 1 kg - při cenové nabídce - NCS světlé barvy 

CENA s DPH za 1 kg -  při cenové nabídce - Červené, oranžové barvy

VÝHODY:

  • Jednoducháarychlá aplikace
  • Prodyšný
  • Vyztužené vlákny
  • Vodoodpudivý
  • Vysoká
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření
  • Nepraská
  • Výrobek bez rozpouštědla

OBLASTI POUŽITÍ:

Výrobek určený k dekoraci stěn a fasád, dokončení tepelného nátěru realizovaného s Diathonite omítkami (Argacem HP nebo Argatherm). Na povrchovou úpravu starých nátěrů, za předpokladu, že jsou kompaktní, savé a dobře přilepená. Může být aplikován na nové i staré omítky. Výrobek pro venkovní použití.

VYDATNOST:
0,5 kg/m²

BARVA:
Viz seznam vlastních barev NCS v sekcií dokumenty.

CHARAKTERISTIKA:

Vzhled: Kapalina
Komponenty: Jednosložkový
Velikost zrna: 0,06 - 0,1 mm
Test povětrnostních vlivů: 3000 hodin bez zjevných změn.
Propustnost vodních par: µ = 7
Hořlavý: Nehořlavý

BALENÍ:
25 kg plastový kbelík.

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek musí být skladován v originálních nádobách dokonale uzavřených, v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla, vody a mrazu při teplotách + 5 °C až + 35 °C.
Doba skladování 24 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:

Podklad musí být zcela vytvrzený a dostatečně odolný. Povrch musí být důkladně čistý, dobře pevný, bez drolivých a nekonzistentních částí a dokonale vyrovnaný. Před aplikací produktu doporučujeme zakrýt příslušenství a veškeré prvky, které by neměly být pokryty Plasterpain Coloured. Jakékoliv poškozené části podkladu musí být před aplikací produktu obnoveny. Doporučuje se nanést barvu do 30 dnů od připravení podkladu a v každém případě před zimní sezónou.

MÍCHÁNÍ:
Před použitím dokonale promíchejte výrobek, aby byl homogenní. Zřeďte 10-20% vody. Voda uvedena na obalu je pouze orientační. V závislosti na aplikaci je možné získat více nebo méně tekutou směs. Do směsi nikdy nepřidávejte jiné látky.

APLIKACE:
1. Fixační prostředek D20 naneste štětcem nebo válečkem. Tento krok umožňuje nižší spotřebu povrchové úpravy, protože dělá podklad méně SAVIM a klouzavější, čímž se zlepšuje přilnavost a trvanlivost barvy. Počkejte na úplné vysušení použitého základního nátěru.
2. Naneste první nátěr Plasterpaint Colored s válečkem s krátkým vlasem nebo bezvzduchovým válečkem a počkejte na úplné vysušení (přibližně 4 hodiny při 20 ° C a 40% relativní vlhkosti). V případě deště na výrobek, který není dokonale suchý, pečlivě zkontrolujte vhodnost na následné pokrytí.
3. Naneste druhou vrstvu Plasterpaint Colored, dokud není podklad zcela zakrytý. V případě aplikace na obzvlášť savý podklad může být nutné nanést třetí nátěr. Pro lepší výsledek a homogennější povlak se doporučuje překrýt vrstvy do kříže.

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 20 °C a relativní vlhkosti 40% se produkt vysuší za přibližně 3 hodiny.
Doby schnutí jsou ovlivněny relativní vlhkostí a teplotou a mohou se značně měnit.
Pokud se použije s vyšší vydatností, jak se očekávalo, mohli by se výrazně zvýšit doby sušení.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotách okolí a podkladu pod + 5 °C nebo nad + 30 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo s relativní vlhkostí nad 70%.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA:
Použité zařízení musí být po použití omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci osobní ochranné pomůcky a dodržujte bezpečnostní předpisy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací