Hlavní nabídka
Nabídka

Decorkrete

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Dekorativní minerální nátěr na stěny stropy a podlahy, určený pro vnitřní i vnější použití.

Minerální dekorativní nátěr. Kombinace pryskyřic a inovativních přísad umožňuje vysokou zpracovatelnost a skvělý estetický efekt. Výrobek má velmi dobrou odolnost vůči povětrnostním vlivům a oděru a vynikající pevnost v tlaku. Může být použit venku i v interiéru, na stěny, podlahy, nábytek a obklady. Vytváří dokonale hladké, moderní, minimalistické dekorativní efekty.

CENA s DPH za 1 kg - 361,40 Kč (balení 10 kg, neutrál)

CENA s DPH - 1 222,00 Kč (balení 0,2 kg, toner)

NEUTRAL - EFEKTY STONE

LUCIDA

OPACA

NEUTRAL - EFEKTY CLOUD

LUCIDA

OPACA

TONERY - FARBY

TC3

TBA

TBM

T2L

T32

S21

T28

T27

T2D

TB5

T34

S22

S23

T21

S24

T22

S25

S26

S27

TB2

VÝHODY:
Bezspárový povrch.
Vynikající plnivost.
• Dobrá odolnost vůči opotřebení.
• Vytváří estetické efekty jako "efekt oblaků" nebo "efekt škrábného betonu"
Jednoduché čištění a aplikace.
• Anti-trhliny
Odolává vysokým a nízkým teplotám.
Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. 

OBLASTI POUŽITÍ:
Výrobek je vhodný k dekoraci podlah a stěn. Díky své plnivosti dokáže vyhladit drobné nedokonalosti podkladu (díry a praskliny). Pro nerovnosti větších rozměrů bude třeba použít samonivelační pryskyřice specifické pro regularizaci podkladu. Decorkrete lze aplikovat na betonové podklady, obklady a mozaiky. Výrobek je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, jakož i pro vodorovné a svislé plochy.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Prášek
Komponenty: Jednosložkový

VÝTĚŽNOST:
1,5 kg/m², aby se dosáhlo celkové tloušťky 2 mm.

BARVA:
Prohlédněte si produktovou brožuru.

BALENÍ:
10,0 kg a 0,2 kg toneru v plastových kbelících.

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v originálních nádobách v dobře větraných prostorách, mimo dosah slunečního záření, vody a mrazu, při teplotách mezi + 5 °C a + 35 °C.
Doba skladování: 18 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Pro dosažení zvoleného estetického efektu je velmi důležité precizně připravit podklad, který musí být nesavý a dokonale vyrovnaný. Podpěra musí být zcela vytvrzená a dostatečně odolná. Povrch musí být pečlivě čistý, suchý, dobře zpevněný a bez nečistot nebo oddělujících se částí. Pokud není povrch pevný, odstraňte oddělující části leštícím nebo frézovacím strojem. Případná poškození je třeba před aplikací výrobku opravit vhodnou cementovou maltou. Potenciální vlhkost na podkladu může ohrozit přilnavost použitých výrobků.

Mozaikové nebo dlážděné povrchy
Ujistěte se, že mozaika nebo dlaždice jsou dobře spojeny s podkladem a bez poškození: jinak je odstraňte a obnovte vhodnou cementovou maltou. Povrch z dlažby nesmí mít stopy oddělujících látek, jako jsou tuky, oleje, chemické látky atp. Opatrně očistěte podklad a povrch ošetřete Grip Primer (viz produkt). Pro vyplnění spojů mezi dlaždicemi a pro vytvoření dokonale vyrovnané plochy naneste produkt Vaposhield (viz produkt). Vaposhield se musí používat i tehdy, když je podklad vlhký nebo charakterizovaný stoupající vlhkostí. Podle široké škály dlaždic, které lze nalézt na trhu, doporučujeme provést test s cílem ověřit dokonalou přilnavost systému.

Beton
V případě nových realizovaných cementových podkladů musí být tyto dostatečně vytvrzené. Při výskytu prasklin, děr nebo nepravidelných ploch je obnovte vhodnou cementovou maltou. Na extrémně hladké podklady zdrsněte povrch, poté pečlivě očistěte a naneste základní nátěr Grip Primer. Pokud je podklad vlhký nebo je ovlivněn stoupající vlhkostí, použijte produkt Vaposhield. Vaposhield lze použít také k vyplnění malých trhlin nebo prasklin ak vyrovnání povrchu.

MÍCHÁNÍ:
1. Na každé balení výrobku Decorkrete nalijte 25 - 30% čisté vody do čisté nádoby. Přidejte barvu a začněte míchat.
2. Prášek po troškách přidávejte do vody a míchejte, dokud nezískáte homogenní směs bez hrudek.
3. Počkejte 1 nebo 2 minuty a znovu promíchejte stejným způsobem.
4. Po zhotovení směsi nepřidávejte prášek.
5. Zpracovatelnost směsi je 15 - 25 minut 18 - 20 °C a může se měnit podle teploty: nižší teploty zvyšují pracovní dobu, zatímco vyšší teploty snižují.
6. V případě ztvrdnutí směsi jej energicky promíchejte na 20 - 30 sekund, abyste měli o 5 až 10 minut více zpracovatelnosti. 

APLIKACE:
1. Když je Vaposhield zcela suchý, naneste první nátěr Decorkrete stěrkou z nerezavějící oceli se zaoblenými hranami.
2. Po úplném zaschnutí prvního nátěru Decorkrete (6 hodin při teplotě +20 °C a 40% relativní vlhkosti) naneste druhou vrstvu stejným způsobem, dokud nedosáhnete specifikované vydatnosti a tloušťky 2. mm.
3. Když je druhá vrstva zcela suchá, obruste povrch brusným papírem o velikosti zrna 80-120. U vodorovných povrchů používejte jednootáčkový kotouč k vyhlazování potěru, který je vybaven následujícím držákem disku pro brusný kotouč; dvojitý brusný kotouč vyrobený z karbidu křemíku.
4. Zbylý prach opatrně odstraňte očištěním. Na zcela čistý povrch naneste jednu vrstvu D20 (viz produkt).
5. Po úplném vyschnutí D20 naneste transparentní nátěr Aquafloor Eco ve dvou vrstvách (viz technický list), abyste ochránili Decorkrete a zvýšili jeho odolnost proti poškrábání a opotřebení. 

APLIKACE - efekt oblak
1. Když je Vaposhield zcela suchý, nejpozději do 48 hodin od skončení aplikace, pokračujte s prvním nátěrem Decorkrete pomocí nerezového hladítka se zaoblenými hranami, přičemž dbejte na vytvoření hladkého povrchu.
2. Když je první nátěr Decorkrete zcela suchý (6 hodin při +20°C a 40% relativní vlhkosti), naneste druhou vrstvu, dokud se nedosáhne specifikované vydatnosti a tloušťky (2 mm).
3. Když druhá vrstva začíná schnout (20 – 30 minut), nastříkejte vodu na povrch až do nasycení.
4. Pohybujte a rozdělujte vodu po povrchu stěrkou, abyste vytvořili požadovaný efekt. Čím vyšší množství vody, tím světlejší barva.
5. Nechte dokonale vyschnout.
6. Pro získání hladkých povrchů nebo pro zvýraznění „efektu obláčku“ obruste povrch brusným papírem o velikosti zrna 80-120. U vodorovných povrchů používejte jednootáčkový kotouč k vyhlazování potěru, který je vybaven následujícím držákem disku pro brusný kotouč; dvojitý brusný kotouč vyrobený z karbidu křemíku.
8. Zbylý prach opatrně odstraňte očištěním. Na zcela čistý povrch naneste jednu vrstvu D20 (viz produkt). Po úplném vyschnutí D20 naneste Aquafloor Eco ve dvou vrstvách (viz produkt). Aplikace Aquafloor Eco zvýrazňuje „efekt oblaků“. APLIKACE - kamenný efekt
1. Když je Vaposhield zcela suchý, nejpozději do 48 hodin od skončení aplikace, pokračujte s půlkruhovými pohyby nanesením první vrstvy Decorkrete pomocí nerezového hladítka se zaoblenými rohy a věnujte zvláštní pozornost zanechání výsledných hřebenů (kamenný efekt).
2. Když je první nátěr Decorkrete zcela suchý (6 hodin při +20°C a 40% relativní vlhkosti), naneste co nejhomogennější a nejhladší druhou vrstvu, dokud nedosáhnete specifikované vydatnosti a tloušťky (2 mm).
3. Po úplném vyschnutí výrobku povrch vyhlaďte brusným papírem se zrnitostí 80-120. U vodorovných povrchů používejte jednootáčkový kotouč k broušení povrchů vybavených držákem disku pro brusný kotouč; dvojitý brusný kotouč vyrobený z karbidu křemíku.
Při vodorovných površích používejte jednootáčkový kotouč na broušení povrchů vybavených držákem disku pro brusný kotouč; dvojitý brusný kotouč vyrobený z karbidu křemíku.
4. Opatrně odstraňte zbytkový prach pomocí suchých systémů. Na zcela čistý povrch naneste vrstvu D20.
5. Když je výrobek zcela suchý, naneste Aquafloor Eco ve dvou vrstvách. Aplikace Aquafloor Eco zvýrazní efekt škrábaného betonu. 

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě +20 °C a 40% relativní vlhkosti se produkt, pokud se aplikuje o tloušťce 2 mm, pochozí po 4 - 5 hodinách a úplně vyschne za 24 hodin.
• Doba sušení je ovlivněn relativní vlhkostí prostředí a teplotou a může se výrazně změnit.
• Pokud se použije v množství vyšším, než je očekávané, může se výrazně zvýšit doba sušení.
• Pokud je přípravek Decorkrete suchý, musí být ochráněn nátěrem Aquafloor Eco.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotě okolí nebo při podkladu teplotě nižší než + 5 °C a vyšší než + 30 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v chladnějších hodinách během dne, mimo slunečního záření
• Neaplikujte s hrozícím deštěm nebo mrazem v podmínkách silné mlhy nebo s relativní vlhkostí vyšší než 70%.
• Chraňte výrobek před deštěm až do úplného vysušení.
• Před aplikací produktu se doporučuje pokrýt každý prvek, který nesmí být potažen Dekorkrete.

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení lze před vytvrzením produktu omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci dodržujte bezpečnostní předpisy a vždy používejte ochranné pomůcky.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací