Hlavní nabídka
Nabídka

SBS BOND

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Základní penetrační nátěr na staré i nové asfaltové a břidlicové membrány.

Asfaltový základní nátěr na bázi vody, připravený k použití schopný vytvořit platný adhezní můstek na nových nebo opotřebovaných bitumenových nebo břidlicových podkladech. Vynikající základ pro tekuté hydroizolace a nátěry.

Cena s DPH na m² - 61,10 Kč (při předpokládané spotřebě v závislosti na stupni absorpce podkladu)

CENA s DPH za 1 kg - 406,10 Kč (balení 5 kg)

VÝHODY:
• Vynikající přilnavost na staré nebo nové asfaltové podklady
• Bez rozpouštědel. Není toxický ani hořlavý
• Jednoduchá a rychlá aplikace
• Připraven k použití
• Rychlá doba schnutí

OBLASTI POUŽITÍ:
Penetrace bitumenových nebo břidlicových membrán, nových (aplikovaných nejméně 6 měsíců, aby se zabránilo odlepení způsobenému uvolňováním olejů), jakož i starých. Tyto podklady pak mohou být potaženy tekutými hydroizolačními systémy Diasen nebo tekutými nátěry. Použitelné venku na vodorovných, svislých nebo šikmých površích.

 

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: jednosložkový
Požární reakce: třída B.

VÝTĚŽNOST:
0,10 až 0,15 kg/m² podle stupně absorpce nosiče.

BARVA:
Černá.

BALENÍ:

5 kg plastové vědro

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v dobře větraných prostorách, mimo dosah slunečního záření a mrazu, při teplotách od +5 °C do + 35 °C. Doba skladování: 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Povrch musí být důkladně čistý, suchý, dobře zpevněný, bez nečistot, oddělujících části nebo stagnaci vody.Pred aplikací produktu doporučujeme zakrýt každý prvek, který nemusí být pokryt.

Asfaltová membrána
SBS-BOND se může aplikovat na bitumenové a stěnové membrány, staré i nové. V případě nové membrány ověřte, zda byla použita nejméně šest měsíců, aby se předešlo odtržení způsobenému uvolněním oleje, a že je dobře připevněna k podkladu. Zkontrolujte, zda na membráně nejsou otvory nebo plochy ovlivněny stoupající vlhkostí. Zvažte instalaci speciálních větracích šachet na membránu, které jsou umístěny v závislosti na vlhkosti podkladu. Toto opatření je třeba při vysoce absorpčních substrátech, jako je například odlehčení potěru s polystyrenem nebo expandovanou hlinkou.

MÍCHÁNÍ:
SBS-BOND je jednosložkový a připraven k použití. Ručně míchejte výrobek, dokud není dosaženo homogenní směsi bez hrudek. Výrobek NEŘEĎTE vodou a nikdy nepřipojujte žádné další prvky.

APLIKACE:
1. Naneste SBS-BOND pouze v jedné vrstvě štětcem s dlouhým vlasem, válečkem nebo rozprašovačem, dbejte na dokonale pokrytí povrchu.
2. Když je SBS-BOND zcela suchý, je možné aplikovat zvolen nátěr nebo hydroizolaci.

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 23 °C a s relativní vlhkostí 50% se produkt vysuší přibližně za 1 hodinu. Čas sušení je ovlivněn relativní vlhkostí a teplotou a může se výrazně měnit.
Pokud se použije s vyšším výtěžkem, jako je očekávaný, může se výrazně zvýšit doba sušení.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotách nižších než + 5 °C a vyšších než + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte výrobek během chladnějších hodin dne, mimo slunečního světla.
• Neaplikujte s bezprostřední hrozbou deště nebo mrazu.

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení lze před vytvrzením produktu omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci používejte ochranné vybavení a dodržujte bezpečnostní předpisy.

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumentyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací