Hlavní nabídka
Nabídka

POLITES TNT

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Snadno aplikovatelná geotextilie z netkané textilie

Netkaná geotextilie vyrobená z polypropylenových vláken, jehličkovaná a termokalendovaná. Odolný vůči UV záření zlepšuje odolnost proti tahu a proražení tekutých hydroizolačních systémů. Polites TNT má vysokou rozměrovou stabilitu, je netoxický a může být použit v kombinaci s mnoha výrobky.

CENA s DPH za 1 m² - 103,00 Kč (balení 20 m²)

VÝHODY:
• Jednoduchá aplikace.
• Vysoká mechanická pevnost.
• Udržujte své vlastnosti v průběhu času.
Kompatibilita s tekutými hydroizolačními systémy.

OBLAST POUŽITÍ:
Výrobek je určen k použití jako výztuž v tekutých hydroizolačních systémech. Polites TNT se používá k renovaci a hydroizolaci trhlin bitumenových a stěnových membrán, nových i starých, v kombinaci s ACRIFLEX FYBRO (viz produkt), ACRIFLEX RAPIDO (viz produkt) nebo ULTRAGUM (viz produkt). ULTRAGUM + Polites TNT nahrazuje tradiční systém s plamenným asfaltovou membránou.
Polites TNT se používá spolu s hydroizolací ACRIFLEX pH4 (viz produkt), k vyztužení hydroizolační vrstvy v kritických bodů (např. body spojení mezi různými materiály).

1. SBS-BOND

 2. ULTRAGUM

 3. POLITES TNT


CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Role
Tloušťka: 0,55 mm ± 10%.
Hmotnost: 80 g/m² ± 10%.
Širokopásmová pevnost v tahu : 4,00 kN / m
Prodloužení: 50% ± 15%.
Odolnost vůči statické perforaci: 750 N.
Odolnost vůči dynamické perforaci: 43,00 mm.
Normální propustnost pro rovinu: 0,090 m/s.

VYDATNOST:
1 m²/m²
Doporučuje se zvážit překrytí minimálně 3 cm.

BARVA:
Bílá.

BALENÍ:
Role: Tloušťka: 0,55 mm, Rozměry: 20,00 x 1,00 m
Rozloha: 20,00 m2

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v originálních obalech v dobře větraných prostorách, mimo dosah slunečního světla a mrazu, při teplotách mezi + 5 °C a + 35 °C.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Povrch by měl být pečlivě očištěn, suchý, bez nečistot nebo oddělujících části. Pokud jde o způsoby přípravy podkladu, je třeba respektovat doporučení uvedená v technickém listu výrobku, který se použije v kombinaci s Polites TNT (ACRIFLEX FYBRO, ACRIFLEX pH4, ACRIFLEX RAPIDO nebo ULTRAGUM).


Asfaltová membrána
Zkontrolujte, zda membrána byla aplikována minimálně 6 měsíců, aby se zabránilo odpojení.
Zvažte instalaci větracích šachet na membráně podle vlhkosti podkladu. Toto opatření je nezbytné v případě absorpčních podkladů, které udržují vlhkost, jako je odlehčení potěru s polystyrenem nebo expandovanou hlinkou.

1. SBS-GUM

2. POLITES TNT

APLIKACE:
Polites TNT musí být položen na povrch po prvním nátěru hydroizolačního produktu, poté překryjeme druhou vrstvou (sendvičový systém). Spoje mezi textilií si musí zachovat minimální překrytí 3 cm. Při aplikaci na ochranu hydroizolační vrstvy, musí být položen Polites TNT po zaschnutí hydroizolační vrstvy.

Lokalizovaná renovace bitumenové membrány
1. Naneste první nátěr produktu (ACRIFLEX FYBRO, ACRIFLEX RAPIDO nebo ULTRAGUM) pomocí válečku, stěrkou nebo rozprašovačem. V případě deště na ne dokonale suchém produktu zkontrolujte vhodnost dalšího pokrytí.
2. Když první nátěr není zcela suchý, položte Polites TNT, který má překrytí 3 cm na spojích. Polites TNT by neměl vykazovat žádné bubliny a vlnění.
3. Naneste druhou vrstvu výrobku (ACRIFLEX FYBRO, ACRIFLEX RAPIDO nebo ULTRAGUM) a perfektně pokryjte páskou Polites TNT, vyhýbejte se otvorům na povrchu.

Hydroizolace při výměně systému bitumenové membrány
1. Aplikujte první vrstvu hydroizolace s válečkem, stěrkou nebo vzduchem. V případě deště na ne dokonale suchém produktu zkontrolujte vhodnost dalšího pokrytí.
2. Když první nátěr není zcela suchý, položte Polites TNT udržujte překrytí 3 cm na spojích. Polites TNT by neměl vykazovat bubliny a zvlnění.
3. Naneste druhou vrstvu hydroizolace a perfektně pokryjte Polites TNT, vyhýbejte se otvorem na povrchu.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při okolní teplotě nižší než + 5 °C a vyšší než + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v chladnějších denních hodinách.
• Neaplikujte s bezprostřední hrozbou deště, mrazu, se silnou mlhou nebo relativní vlhkostí vyšší než 70%.
• Sledujte informace uvedené na technickém listu výrobku, který se použije v kombinaci s Polites TNT.

ČIŠTĚNÍ:
Polites TNT nezanechává žádné zbytky na nástroji použitém pro aplikaci.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci vždy noste osobní ochranné pomůcky a postupujte podle pokynů na technických listech Polites TNT a výrobku, který se bude používat v kombinaci s ním.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací