Hlavní nabídka
Nabídka

Odvětrávané fasády

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Odvětraná fasáda - znáte její vlastnosti a výhody?

     Odvětraná fasáda poskytuje ochranu před slunečním zářením, před větrem, který v zimě ochlazuje konstrukci. Při silných deštích je zajištěno stále proudění vzduchu, a tak není izolace vystavena nadměrné vlhkosti.
     Všechny systémy odvětrané fasády mají výborné izolační vlastnosti a výjimečnou vedeodolnosť.
     Odvětraná fasáda nepotřebuje žádnou speciální údržbu a desky jsou schopny odolat machovému porostu a biologickému znečištění obecně. Díky tomu má fasáda vysokou životnost a neobírá vás o čas i peníze v rámci neefektivních a drahých oprav či probarvování fasády.
     Desky, z nichž jsou odvětrané fasády vyráběny, jsou nehořlavé, což zaručuje, že konstrukce budovy je pořádně zabezpečená.

Dekor cihla
Dekor kámen
Dekor deska, panel
Kategorie Siding
Střešní podhledy
Fasádní profily a obložení špalet
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací