Hlavní nabídka
Nabídka

Základní a penetrační nátěry

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Adhezivní pomocné látky schopné zaručit dokonalé ukotvení omítek a pryskyřic na jakémkoli povrchu, ať už novém nebo již existujícím.

  • Adhezní základní nátěr připraven k realizaci platného adhezního můstku na všech typech podkladů běžně používaných ve stavebnictví, zajišťujících optimální přilnavost omítek, hladicích omítek, lepidel na obklady a akrylových pryskyřic.
AQUABOND
  • Vapostop byl vytvořen pro zvýšení stupně přilnavosti k hydroizolaci a akrylovým nátěrem a vytváří parotěsnou zábranu a zabraňuje vzniku puchýřů a uvolňování vlhkosti. Je možné ho nanášet i na vlhké podklady, je voděodolný, má vynikající anti-degradační vlastnosti betonových povrchů.
VAPOSTOP
  • Využívá se pro zlepšení přilnavosti a upevnění nových omítek, pro zlepšení adheze u trvalého nátěru, který má být překryt finální vrstvou. Může být použit i pro prašné a uvolněné, zvětralé plochy.
D20
  • Neprůhledný bílý základní nátěr, který se nanáší v interiéru i exteriéru na minerální povrchy, nové nebo staré omítky, existující nátěry. Je také vhodný jako základní nátěr na hladké a neabsorpční povrchy.
COLOR PRIMER
  • Jednosložkový základní nátěr který se vyznačuje vynikající přilnavostí k mimořádně hladkým a nesavým podkladem, jakými jsou kovy, dlaždicové povrchy a hladký beton.
GRIP PRIMER
  • Penetrace bitumenových nebo břidlicových membrán, nových, jakož i starých. Použitelné venku na vodorovných, svislých nebo šikmých površích.
SBS BOND
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací