Hlavní nabídka
Nabídka

vinyStone

Neexistuje žádná spolehlivější ochrana proti povětrnostním vlivům, vlhkého zdiva nebo plísně. vinyStone fasády nejsou přímo instalovány na vnější stěně, ale na latě jako podkladní konstrukci, jinak také podkladní rošt. Fasády vinySTONE se vyznačují vlastnostmi jako je odvádění vlhkosti a rovnoměrné sušení, již vlhkých zdí, neustále v nich cirkuluje proud vzduchu.

S PŘIZNANOU SPÁROU 1,2 m.

 

 Cena s DPH: 267,30 Kč/ks (1 283,00 Kč/m²)

 ALPIN

 ELBA

 

 AQUA

TIROL

DOLOMIT

TOSCANA

RAVENA

BORDEAUX

 Cena s DPH: 277,20 Kč/ks (1 283,00 Kč/m²)

SAHARA

MADEIRA

GRANIT

BASALT

HELIOS

GOTLAND

RHODOS

MONTANA

Skladebná šířka desky :180 mm
Délka desky : 1,2 m
Výška: 26 mm

Mezi deskami je přiznaná drážka a každá deska je ještě rozdělena drážkou na třetiny
deska VT138 vytváří na fasádě kvádry 180 x 400 mm

1 ks = 0,216 m²
1 balení = 6 ks = 1,296 m²
1 m²  = ± 6,40 kg

Obklady a profily prodáváme pouze v násobcích celých kusů !

Fasádní obklady Viny Stone jsou dodávány na objednávku.
Objednávky vyřizujeme až po obdržení platby za zboží, nebo zálohy min. 50% z celkové ceny objednávky.

Co dělá systémy vyrobené z plastů tak ekonomickými?

Získané úspory realizací uvedené izolované fasády z Vinylit systémů převyšují náklady na izolaci a montáž systémů. Již po několika letech je zřejmé, že náklady vynaložené na péči o jiné izolovanou systémy výrazně převyšuje celkové výdaje. Vinylit fasádní systémy oproti těmto jiným systémům nepotřebují žádné pravidelné nové nátěry. U vinyStone nejsou také žádné náklady na odstranění plísní nebo záplatování poškozených mezer. A především, žádné dodatečné náklady na likvidaci * v případě budoucí rekonstrukce fasády. Z tohoto hlediska se investice do Vaší budoucnosti vrátí několikrát, to umožní, aby jste s Vaší novou fasádou Vinylit byly šťastni.

Hlavními přednostmi provětrávaných fasád vinyStone jsou:

 • umožňují rychlý postup montážních prací za nepříznivých klimatických podmínek
 • Zabraňuje vzniku plísní v domě dokonce po montáži plísně mizí. (ověřeno)
 • suchý způsob montáže, nízká hmotnost (cca 6,5kg/m2)
 • snadná opracovatelnost desek
 • Barevná stálost fasády ve srovnání s omítkami.
 • narozdíl od klasických omítek reagují fasády vinyStone flexibilně na změny teplot a nedochází k vytváření trhlin
 • mezi fasádou a izolací dochází k nepřetržité cirkulaci vzduchu, tzv. kouřovému efektu, který odvádí vlhkost a chlad tím se zdivo aktivně vysušuje
 • tepelně izolační systém vinyStone je zapsán do seznamu výrobků v programu "Zelená úsporám" a lze tak čerpat státní dotaci na zateplení domů
 • fasáda má samočisticí účinek. Nevyžaduje další nemalé finanční prostředky během její životnosti na opravy.
 • Bezproblémová oprava kterékoli části fasády.Bezúdržbovost  - tento typ fasády se vyznačuje vysokou mechanickou stabilitou a odolností. Nevyžadují další údržbu jako je tomu u kontaktních fasád vyžadováno věkem omítek ( je jich nutné kolem 10tého roku přemalovat)
 • Oproti životnosti kontaktních systémů cca 25 let, mají fasády vinyStone životnost velmi dlouhou kdy výrobce udává až 50 let.  


Montáž je velmi jednoduchá, fasádní systémy Vinylit mohou instalovat stavební společnosti, pokrývači nebo truhláři ve velmi krátké době - ​​suchým procesem spojování bez velkého hluku a nečistot. Tyto fasádní systémy jsou instalovány pomocí šroubů tak, že v případě jakékoliv demontáže, všechny materiály mohou být odděleny od sebe bez problémů a recyklovny šetrně k životnímu prostředí, nebo zlikvidovány odpovídajícím způsobem. V závislosti na struktuře stěn a pevnost izolačních prvků může být dosažena hodnota U až 0,180. Kromě toho až 13 decibel z vnějšího hluku lze eliminovat. Fasádní obklady vinyStone díky systému příslušenství Vintec a vinyCom umožňují dokonalé vyřešení všech detailů. Jsou to především spojovací profily, profily pro vytváření rohů, horní a dolní zakončení fasády a profily pro ostění stavebních otvorů, které usnadní práci ve všech detailech. Všechny díly příslušenství jsou konstruovány tak, aby bylo vždy zajištěno účinné odvětrání fasády a spolehlivý odvod dešťové vody.

Více informací o použití příslušenství vinyTec a vinyCom najdete na našich stránkách v sekci Fasádní profily a obložení špalet.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz