Hlavní nabídka
Nabídka

Odpuzovače vody

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Výrobky pro trvalou vodotěsnost jakéhokoli typu svislého povrchu nebo pro vytváření překážek proti vzlínající kapilární vlhkosti. Tekuté transparentní hydrorepelenty vyznačující se výbornou penetrační schopností do podkladu. Schopen učinit povrchy omítek, kamenů, cihel, fasád, cementu a betonu zcela vodotěsné; ale zachování nezměněné prodyšnosti povrchu a aniž by se jakýmkoli způsobem měnil původní vzhled podkladu. Pryskyřice schopné vytvářet silný účinek na zastavení vzlínající vlhkosti vyplývající z kapilární absorpce stěn.

  • Bezbarvý nátěr na bázi vodního siloxanu, vhodný na ochranu savých stěn z cihel, kamene, cementu atd. Nemění barvu zdiva, chrání před mrazem, blokuje vlhkost, umožňuje odpařování vody a může být použit i na mírně vlhké materiály.
BKK ECO
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací