Hlavní nabídka
Nabídka

Dekor deska, panel

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Provětrávaná fasáda znamená zdravější, úspornější a modernější bydlení. Je to investice, která se pozitivně promítne do celkové hodnoty objektu. Větraná fasáda přistane rodinnému i bytovému domu, komerčnímu centru i firemnímu sídlu. Z naší široké nabídky Vám představujeme různé trendové dekory.

 • Panelely Classic dvojitá deska mají mátovou povrchovou úpravu s vytištěnou strukturou dřeva. Jsou dostupné v devíti barevných provedeních – od přírodních teplých odstínů až k odstínům šedé. Kolekce je dostupná pro dvojité panely.
Kerrafront Classic dvojitá deska
 • Obklad Kerrafront zaručuje úspory - chrání interiér budovy a zabraňuje tepelným ztrátám. Harmonizuje dobře s tradičně vypadajícími budovami, jakož i s budovami moderního vzhledu a tvaru.
Kerrafront Classic jednoduchá deska
 • Retro je kolekce fasádních panelů s hlubokou strukturou přírodního dřeva, s viditelnými stopami po pílování, které tvoří rustikální a přirozený efekt. Je ideální pro vytvoření originálního charakteru domu, pro osoby oceňující krásu a hledající trvalé a bezúdržbové řešení.
Kerrafront Retro
 • Kolekce TREND je inspirována kameny a minerály. Je k dispozici ve čtyřech různých barvách ve dvou variantách: Stone se vzorem přírodního kamene, a Soft- s jemným monochromatickým odstínem.
Kerrafront Trend
 • Modern Wood desky mají matný povrch, reliéfní strukturu dřeva a jsou dodávány v sedmi barvách – od přírodních teplých tónů po různé odstíny šedé.
Kerraftront Wood Modern
 • WOOD DESIGN je unikátní kolekce dostupná v barvách přírodního dřeva, ze které dýchají jeho teplé barvy, hloubka a struktura. Můžete prolomit minimalistický styl domu, propojit ho s okolím a vytvořit v něm útulný prostor.
Kerrafront Wood Design
 • Univerzálnost a nadčasovost jsou charakteristickými znaky nové kolekce Wood Effect. Byly v ní využity dřevěné vzory v široké škále barev, uzpůsobené jak tradičním domům, tak modernímu designu.
Kerrafront Wood Effect
 • Inspirací pro kolekci Rustic byla vesnice se svým klidným a sladěným s přírodou stylem života. Koloristika a struktura panelů odkazují na přírodní desky. Budou vypadat skvěle na fasádách prázdninových a venkovských domů, kde vytvoří harmonii s okolní přírodou.
Kerrafront Rustic
 • Fasádní deska Vinyplus je opatřena zámkem péro - drážka a při vodorovné pokládce vytváří dojem fasády z tatranského profilu. Nevylučuje však ani svislou pokládku desek.
VinyPlus Decor
 • Přírodní kameny vlisované do fasádních profilů VinyTherm dají vašemu domu harmonický a decentní vzhled. Profily jsou k dispozici v několika variacích, strukturách a až v 16 dekorech.
vinyTherm
 • NOVINKA - Multipaneel Decor - pevné a lehké bezúdržbové fasádní desky, vyrobené z odolného plastu s povrchem potaženým kvalitní exteriérovou fólií v různých dekorech.
Multipaneel Decor
 • Pevný a odolný plastový foliovaný obklad ASTEZA je určen především na obložení fasád, podhledů nebo obložení garážových dveří.
Asteza
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací