Hlavní nabídka
Nabídka

Dekor deska, panel

Provětrávaná fasáda znamená zdravější, úspornější a modernější bydlení. Je to investice, která se pozitivně promítne do celkové hodnoty objektu. Větraná fasáda přistane rodinnému i bytovému domu, komerčnímu centru i firemnímu sídlu. Z naší široké nabídky Vám představujeme různé trendové dekory.

Kerrafront Classic dvojitá deska
  • Obklad Kerrafront zaručuje úspory - chrání interiér budovy a zabraňuje tepelným ztrátám. Harmonizuje dobře s tradičně vypadajícími budovami, jakož i s budovami moderního vzhledu a tvaru.
Kerrafront Classic jednoduchá deska
  • Retro je kolekce fasádních panelů s hlubokou strukturou přírodního dřeva, s viditelnými stopami po pílování, které tvoří rustikální a přirozený efekt. Je ideální pro vytvoření originálního charakteru domu, pro osoby oceňující krásu a hledající trvalé a bezúdržbové řešení.
Kerrafront Retro
  • WOOD DESIGN je unikátní kolekce dostupná v barvách přírodního dřeva, ze které dýchají jeho teplé barvy, hloubka a struktura. Můžete prolomit minimalistický styl domu, propojit ho s okolím a vytvořit v něm útulný prostor.
Kerrafront Wood Design
  • Kolekce TREND je inspirována kameny a minerály. Je k dispozici ve čtyřech různých barvách ve dvou variantách: Stone se vzorem přírodního kamene, a Soft- s jemným monochromatickým odstínem.
Kerrafront Trend
  • ALTA-BORD je cenově dostupné a optimální řešení problému dokončování, renovace fasády soukromého domu, chaty, městského domu, venkovského domu nebo jakékoliv nízkopodlažní budovy bez auditu a výpočtu zatížení.
Alta Board
  • Přírodní kameny vlisované do fasádních profilů VinyTherm dají vašemu domu harmonický a decentní vzhled. Profily jsou k dispozici v několika variacích, strukturách a až v 16 dekorech.
vinyTherm
  • NOVINKA - Multipaneel Decor - pevné a lehké bezúdržbové fasádní desky, vyrobené z odolného plastu s povrchem potaženým kvalitní exteriérovou fólií v různých dekorech.
Multipaneel Decor
  • Fasádní deska Vinyplus je opatřena zámkem péro - drážka a při vodorovné pokládce vytváří dojem fasády z tatranského profilu. Nevylučuje však ani svislou pokládku desek.
VinyPlus Decor
  • Pevný a odolný plastový foliovaný obklad ASTEZA je určen především na obložení fasád, podhledů nebo obložení garážových dveří.
Asteza