Hlavní nabídka
Nabídka

Omítky, potěry a malty

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Výrobky s vysokým technologickým obsahem, které kombinují v jednom řešení tepelnou izolaci, akustickou izolaci a odvlhčovače schopnost. Nabízíme prodyšné výrobky na izolaci stěn, interiérových nebo exteriérových, vyznačující se vysokou účinností, vysokou propustností, vysokou odolností a nejlepší hodnotou tepelné vodivosti.
Výrobky se mohou používat pro tepelnou izolaci, poskytujíc vynikající tepelně hygrometry, dlouhotrvající izolaci a umožňující dosažení vysokého komfortu a pohodlí v plné shodě s technickými normami.
Všestrannost izolačních výrobků Diasen umožňuje jejich použití na novostavby, staré stavby, renovaci a rekonstrukci pro fasády a příčky.

Omítky
Potěry
Rychleschnoucí malty
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací