Hlavní nabídka
Nabídka

POLITES 80

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Sklolaminátová síťka na zpevnění omítek.

Sklolaminátová síťovina, která se používá jako výztuž pro vyhlazovací a kapalné hydroizolace, zabraňuje a kontrastuje tvorbu lézí a mikrotrhlin a rozložení napětí způsobených jevy smršťování. Vhodná výztuž v kombinaci s aplikací vyhlazovacích prostředků na panelech pro tepelnou a akustickou izolaci. 

CENA s DPH za 1 m² - 45,80 Kč (balení 50m²)

VÝHODY:
• Rychlá a snadná aplikace.
• Vysoká podélná a příčná pevnost v tahu.
• Zabraňuje tvorbě mikrothlín.
• Odolnost proti alkáliím.

OBLASTI POUŽITÍ:
Síťka se používá k zesílení. To dává systému adekvátní schopnost odolávat nárazům, jakož i působit proti napětí způsobenému změnami teploty a jevem smršťování, čímž se zabraňuje tvorbě trhlin.
Polites 80 je vhodný v kombinaci s aplikací produktů na omítky a na tepelně akustickou izolaci řady Diathonite.CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Role
Šířka pleteniny: 3,5 x 4,2 mm.
Pevnost v tahu: 16 N/mm.
Prodloužení: 4%.

VÝTĚŽNOST:
1,00 m²/m²
Doporučuje se zajistit překrytí minimálně 3,00 cm.

BARVA:
Bílá.

BALENÍ:
Role tloušťka: 0,33 mm; rozměry: 50 x 1 m;
Plocha: 50,00 m²;
Hmotnost: 4,00 kg.SKLADOVÁNÍ:
Síť Polites 80 musí být udržována v dobře větraných prostorách, mimo dosah přímému slunečnímu záření, vodě a mrazu, při teplotách mezi + 5 °C a + 35 °C.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Jak připravit podklad, je třeba dodržovat údaje uvedené na technickém listu výrobku, se kterým je kombinovaná síťka Polites 80 (Argacem CP, Argatherm).

APLIKACE ve spojení s podkladovými nátěry
1. Naneste první nátěr Argacem CP (viz produkt).
2. Aplikujte síťky Polites 80 na ještě čerstvý potěr, abyste udrželi 3 cm překrytí spojů. Polites 80 nesmí mít zvlnění nebo bubliny.
3. Aplikujte druhou vrstvu krycího nátěru, když je první podkladová vrstva vytvrzená, dbejte na správné vložení sítě a vyhýbejte se ponechání otvorů na povrchu. Před nanesením druhé vrstvy namočte omítku.

POUŽITÍ v kombinaci s hydroizolací
1. Naneste Acriflex Powder s hladítkem, po sobě následujících vrstvách s maximální tloušťkou 1,5 mm, dokud se nedosáhne celková tloušťka nejméně 2,0 mm. V případě deště na výrobek, který není dokonale suchý, pečlivě zkontrolujte vhodnost na následné pokrytí.
2. Vložte síťku Polites 80 do prvního nátěru Acriflex Powder, vyvíjejte mírný tlak, abyste usnadnili úplné ponoření síťky dovnitř produktu.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotách nižších než + 5 °C nebo vyšších než + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejvhodnějších hodinách dne, chráněn před sluncem.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu.
Dodržujte také pokyny uvedené na technickém listu výrobku, se kterým se kombinuje síť Polites 80.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci dodržujte bezpečnostní předpisy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací