Hlavní nabídka
Nabídka

ACRIFLEX PH4

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Vlákny vyztužená elastická tekutá hydroizolace s vysokou chemickou odolností.

Dvousložková tekutá hydroizolace na vodní bázi vyztužená vlákny s akrylovou pryskyřicí a cementem. Dá se použít i při nízkých teplotách. Odolné vůči UV záření, kritickému pH a nepřetržitým cyklům zmrazování a rozmrazování. Určeno pro hydroizolaci nádrží s obsahem extrémně kyselých nebo zásaditých látek.

Cena s DPH na m² - 326,00 Kč (při předpokládané spotřebě 0,2 kg/m²)

CENA s DPH za 1 kg - 163,00 Kč (balení 25 kg A+B)

VÝHODY:
Odolné vůči pH mezi 2 a 12 úrovní. 
Vhodné pro přímý kontakt s kyselými nebo zásaditými látkami. .
• Vysoká elasticita.
• Umožňuje vodotěsnost při použití malých tlouštěk.
• Rychlá a snadná aplikace.
• Vysoká pevnost v tahu.
• Výrobek na bázi vody bez rozpouštědel.

OBLASTI POUŽITÍ:
Produkt určený k hydroizolaci nádrží, které obsahují kapaliny se zásaditými nebo kyselými hodnotami pH, ak ochraně podkladu v přímém kontaktu s vysoce korozivními látkami. ACRIFLEX pH4 lze použít v interiéru nebo exteriéru.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Kapalina 
Komponenty: Dvousložkové (A + B)
Vodotěsnost: 9,5 atm.
Prodloužení při přetržení: 87%.
Možnost překlenutí trhlin: 2,0 mm.
Chemická odolnost při pH mezi 2 a 12: výborná.
Test zvětrávání: 1680 (>10 let) bez zjevných odchylek.
Odolnost po 50 cyklech zmrazování a rozmrazování (-15°C/+5°C): nezměněna
Odolnost vůči proražení: 7 kg

VYDATNOST:
2 - 2,5 kg/m² v 2 vrstvách.

BARVA:
Šedá

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek musí být skladován v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla a mrazu, při teplotách od + 5 °C do + 35 °C.
Doba skladování 12 měsíců.

BALENÍ:
Část A – 13 kg plastové kbelík.

Část B – 12 kg plastový sáček.


PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzený a dostatečně odolný. Povrch musí být důkladně čistý, dobře pevný, bez drobivých a nekonzistentních částí a dokonale vyrovnaný. Před aplikací produktu doporučujeme pokrýt každý prvek, který nemá být pokryt. Jakékoliv poškození nebo poškozené části nosiče musí být před aplikací produktu obnoveny.

Beton
Obnovte poškozený a drobivý beton vhodnou maltou. Pokud není povrch vlhký, použijte na hladký beton penetrační nátěr GRIP PRIMER (viz produkt). Pokud je podklad mokrý nebo vlhký, použijte jako základní nátěr WATSTOP (viz produkt).

Betonové potěry
Na poter v kontakte so zemou aplikujte WATSTOP ako parozábranu a potom ACRIFLEX pH4.

Hladké povrchy
Na obzvláště hladkých a nesavých površích naneste speciální základní nátěr GRIP PRIMER.

MÍCHÁNÍ:
Podle savosti podkladu a povětrnostních podmínek se doporučuje změřit správné množství vody pro správnou aplikaci a přilnavost. Množství vody je pouze orientační. V teplém období, je-li to nutné, zřeďte přípravek maximálně 10% čisté vody. Před smícháním se složkou B přidejte vodu přímo na složku A, aby produkt dobře pronikl do potěru. Dobře promíchejte obě složky (A+B), abyste získali homogenní směs bez sraženin. Použijte vysokorychlostní profesionální míchací vrtačku. Do směsi už nic jiného nepřidávejte.

APLIKACE:
1. Pokud existují dilatační spáry, utěsněte je pomocí DIASEAL STRONG. Izolujte spojení mezi horizontálními a vertikálními povrchy pomocí SAFETY JOINT ROLL napuštěné ACRIFLEX pH4, aplikované štětcem vytvářejícím efekt vany.
2. Na porušených plochách nebo nepravidelných místech (např. místa spojení různých materiálů) používejte síťku POLITES TNT.
3. Aplikujte první nátěr ACRIFLEX pH4 s válečkem s krátkým vlasem, stěrkou nebo rozprašovačem. V případě deště na výrobek, který není dokonale vytvrzen, pečlivě zkontrolujte vhodnost pro následné pokrytí.

4. Po zaschnutí první vrstvy naneste druhou vrstvu ACRIFLEX pH4, přičemž dbejte na to, aby byl povrch zcela pokryt. 

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě +20 °C a relativní vlhkosti 40% se produkt vysuší za 4 hodiny. Doby schnutí jsou ovlivněny relativní vlhkostí a teplotou a mohou se značně měnit. Pokud se použije s vyšším výtěžkem, než se očekávalo, mohly by se výrazně zvýšit doby sušení.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotách okolí a podkladu pod + 5 °C nebo nad + 30 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo s relativní vlhkostí nad 70%.
Je velmi důležité provádět na potěru pravidelné dilatační spáry, aby se předešlo prasklinám v nátěru. 

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení musí být před vytvrzením produktu omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci dodržujte bezpečnostní list a vždy používejte ochranné rukavice a ochrannou masku.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumentyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací