Hlavní nabídka
Nabídka

GRIP PRIMER

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Jednosložkový nátěr na bázi vody složený z pryskyřice se speciálními minerálními plnivy a adhezními přísadami.

Jednosložkový základní nátěr na vodní bázi, složený z pryskyřice a speciálního minerálního plniva pro zlepšení mechanického spojení. Materiál se vyznačuje výbornou přilnavostí na extrémně hladkých a nesavých podkladech jako jsou kovy, dlážděné povrchy a hladký beton. Materiál vytváří silné spojení pro tekutou hydroizolaci a nátěry obecně.

Cena s DPH na m² - 45,80 Kč (při 20 kg balení a při předpokládané spotřebě v závislosti na stupni absorpce podkladu)

CENA s DPH za 1 kg - 248,80 Kč (balení 5 kg)

                    za 1 kg - 228,80 Kč (balení 20 kg)

VÝHODY:
• Výborná přilnavost na hladké a neabsorpční podklady.
• Snadno se nanáší štětcem nebo válečkem.
• Připraveno k použití.
• V mnoha aplikacích je všestranný.
• Rychlé schnutí.
• Vhodný jako základní nátěr pro tekuté hydroizolační systémy.

OBLASTI POUŽITÍ:
Produkt navržen tak, aby zlepšoval ukotvení na hladkých površích s nízkou nasákavostí, jako jsou povrchy z dlaždic, z kovu, cihly a hladkého betonu. Díky přilnavosti, kterou dodává GRIP PRIMER, výše uvedené podklady mohou být proto potaženy tekutými hydroizolačními systémy a kapalnými povrchovými úpravami Diasen. Produkt lze aplikovat v interiéru i exteriéru.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: Jednokomponentní
Přilnavost na betonu: 1,66 N/mm²
Přilnavost na dlaždice: 4,17 N/mm²
Přilnavost na kov: 1,50 N/mm²
Přilnavost na panelu z polyuretanové pěny: 1,33 N/mm²

VYDATNOST:
0.15 - 0.20 kg/m²

BARVA:
Průhledná

BALENÍ:
5 kg nebo 20 kg plastová vědra

SKALDOVANIE:
Výrobek uchovávejte v originálních nádobách dokonale uzavřený, na dobře větraných místech, mimo slunečního světla, vody a mrazu, při teplotě mezi + 5 °C a + 35 °C.
Doba skladování 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzen a dostatečně pevný. Povrch musí být důkladně čistý, suchý, bez drolivých a nekonzistentních částí a bez vzlínající vlhkosti. V případě vlhkosti použijte WATSTOP (viz produkt) jako parotěsnou zábranu spolu s akrylovými produkty, případně použijte VAPOSHIELD (viz produkt), společně s vhodnými epoxidovými nebo polyuretanovými výrobky. Podklad musí být co nejjemnější a co nejpevnější. Před aplikací produktu doporučujeme zakrýt každý prvek, který nemusí být pokryt.

Beton
V případě nového cementového podkladu musí být tento podklad suchý a vytvrzený. V případě zhoršeného a drobivého betonu zajistěte opravu pomocí vhodné malty. Na potěry, které jsou ve styku se zemí nebo jsou vystaveny vzlínající vlhkosti, použijte místo penetrace GRIP PRIMER, WATSTOP nebo VAPOSHIELD.

 

Dlažba, obklady
Staré dlažby, obklady musí připevnit k podkladu (jinak je odstraňte a vyplňte cementovou maltou) a na povrchu nesmí být žádné úlomky nebo stopy uvolňujících látek, jako jsou tuky, vosky, oleje, chemikálie atd. Při aplikacích na lakovaných dlaždic se doporučuje obrousit povrch diamantovým kotoučem a dokonale vyčistit. Vzhledem k velké rozmanitosti dlaždic na trhu je vhodné provést test k ověření perfektní přilnavosti produktu. Pokud potřebujete zatmelit spoje použijte specifickou maltu nebo produkt WATSTOP nebo VAPOSHIELD jako plnivo nanášeny ocelovou nebo pogumovanou stěrkou.

 

Kov
Před aplikací penetrace GRIP PRIMER naneste produkt proti korozi. Pokud je kovový povrch natřený, doporučuje se provést test adheze, aby se ověřila vhodnost aplikace.

MÍCHÁNÍ:
Před použitím dokonale promíchejte výrobek, aby byl homogenní. V extrémně horkých klimatických podmínkách je možné přidat maximálně 5% čisté vody. Přidání většího množství vody by mohlo ohrozit účinnost výrobku. Do směsi nikdy nepřidávejte cizí komponenty.

 

APLIKACE:
Aplikujte GRIP PRIMER v jedné vrstvě pomocí štětce nebo válečku s dlouhým vlasem, čímž výrobek pronikne dobře do podkladu a zajistí úplné pokrytí povrchu.

 

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 20 °C a relativní vlhkosti 40% se produkt vysuší přibližně za 4 hodiny.
• Doby schnutí jsou ovlivněny relativní vlhkostí a teplotou a mohou se značně měnit.
• Po zaschnutí chraňte výrobek před sluncem, mrazem a vodou.
• Pokud se nanáší na kovové povrchy, GRIP PRIMER vysychá pomaleji.
Pokud se použije s větší výtěžností, jak se očekávalo, může se výrazně zvýšit doba sušení.
Po úplném vyschnutí může být GRIP PRIMER potažený akrylátovou, polyuretanovou nebo epoxidovou pryskyřicí, případně pochůzný a reflexními nátěry.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotě okolí a podkladu pod + 5 °C a nad + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v chladnějších hodinách dne.
• Při venkovním používání nepoužívejte při bezprostředním nebezpečí deště nebo mrazu, při silné mlze nebo při relativní vlhkosti nad 70%.
• Nezvlhčujte povrch, upravený základní nátěrovou barvou před aplikací hydroizolace nebo povrchové úpravy.

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení musí být před vytvrzením produktu omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci používejte ochranné pomůcky a dodržujte bezpečnostní předpisy.

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací