Hlavní nabídka
Nabídka

POOL PROTECTOR

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Vysoce odolný nátěr na povrch pro bazény.

Jednosložkový saténový povrch s vysokou odolností proti UV záření, vhodný pro ochranu a zakrytí bazénů. POOL PROTECTOR má vynikající vlastnosti, je flexibilní a má vysokou odolnost vůči oděru a chlorované vodě. Dosáhněte hladkého, souvislého a bezproblémového povrchu. Dostupné v barevném i průhledném provedení.

Cena s DPH na m² - 496,60 Kč (při předpokládané spotřebě, ve třech vrstvách)

CENA s DPH za 1 kg - 1 653,10 Kč (balení 10l)

VÝHODY:

  • Dobrá flexibilita
  • Snadná údržba a čištění
  • Dodá lakovanému povrchu lesk.
  • Jednoduchá a rychlá aplikace
  • Dobrá krycí schopnost
  • Barevná stálost a odolnost vůči UV záření.
  • Vysoká odolnost vůči oděru. Odolné vůči chemikáliím přítomných v bazénech.
  • Vhodné pro bazény dezinfikovány chlorem i solí

OBLASTI POUŽITÍ:
Výrobek je vhodný pro pokrytí bazénů, protože má vynikající odolnost vůči chlorované vodě a oděru. Používá se v kombinaci s hydroizolací WATSTOP. Transparentní verze je určena na pokrytí a ochranu korkové povrchové úpravy DECORK/DECORKRETE. 

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: Jednosložkový 

VYDATNOST:
0,3 - 0,4 l / ve třech vrstvách podle drsnosti podkladu. Je třeba respektovat očekávaný výtěžek bez ohledu na počet vrstev, aby se zajistila tloušťka schopná zaručit trvanlivost samotné povrchové úpravy.

BARVA:
Dostupné v transparentní (průhledné) nebo bílé, modré, světle a pískové barvě.

Bílá   

Modrá

Světle modrá

Písková

BALENÍ:
Plastové vědro 10 l

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek musí být skladován v originálních nádobách dokonale uzavřených v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla, tepla, vody, vlhkosti a mrazu, při teplotách mezi + 5 °C a + 30 °C.
Doba skladování 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzený a dostatečně odolný a dokonale vyrovnaný. Povrch musí být důkladně očištěn, dobře osazen, bez uvolněných nebo nekonzistentních částí. Na ostrých rozích proveďte zaoblení ("obliny") vhodnou cementovou maltou. V případě prohlubní, prasklin, trhlin nebo spojů s rozměry většími než 3 mm upravte podklad vhodnou cementovou maltou. Trhliny nebo spoje menší než 3 mm mohou být vyrovnány pomocí WATSTOP (viz produkt). Podklad musí být zcela suchý, musí mít teplotu mezi + 10 °C a + 30 °C a relativní vlhkost 75% .. Přítomnost vody nebo zbytková vlhkost způsobuje, že aplikace je mimořádně složitá, což ohrožuje estetický efekt, ohrožuje přilnavost a zhoršuje výkonnost. Před aplikací výrobku doporučujeme pokrýt každý prvek, který by neměl být pokryt nátěrem.

Systém WATSTOP + POOL PROTECTOR - barevná úprava.

Počkejte na úplné vysušení hydroizolačního systému WATSTOP a během 24/48 hodin pokračujte v aplikaci ochranného nátěru bazénu POOL PROTECTOR.

Systém DECORK/DECORKRETE + POOL PROTECTOR - transparentní (průhledná) úprava.
Počkejte na úplné vyschnutí korkové směsi DECORK (viz produkt) a pokračujte v aplikaci ochranného nátěru bazénu POOL PROTECTOR. Aby byl povrch hladší, je možné jej před aplikací POOL PROTECTOR jemně obrousit a pečlivě očistit.

MÍCHÁNÍ:
Přidejte 5% -10% vody pouze na první nátěr a produkt promíchejte profesionálním mixérem při nízkých otáčkách, dokud nezískáte homogenní směs bez hrudek. Nízká rychlost zabrání vniknutí menšího množství vzduchu. Po prvním nátěru neřeďte následující. V barevné verzi pokračujte v míchání, dokud není barva jednotná. Do směsi nepřidávejte žádné další prvky.

APLIKACE:
1. Pokud je WATSTOP nebo DECORK/DECORKRETE zcela suchý, naneste první vrstvu POOL PROTECTOR s válečkem s krátkým vlasem pro profesionální nátěry, štětcem nebo rozprašovačem
2. Když je první nátěr suchý (24 hodin při +20 °C a 40% relativní vlhkosti), naneste další vrstvy. Doporučuje se aplikovat další nátěr po 24 hodinách a nejpozději 7 dní po aplikaci předchozí vrstvy. Pokračujte v aplikaci produktu, dokud nedosáhnete očekávaný výnos.
3. Pokračujte v nanášení produktu v několika vrstvách, dokud nedosáhnete očekávaný výsledek. 

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 23 °C a relativní vlhkosti 50% se produkt zcela vysuší za 24 hodin.
• Doba sušení se může výrazně měnit v závislosti na podmínkách prostředí, čím vyšší je teplota a vlhkost prostředí, tím je kratší doba sušení.
• Chraňte výrobek před deštěm nejméně 2 dny.
• Před naplněním bazénu (při 20 °C a 40% relativní vlhkosti) počkejte nejméně 21 dní.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotách okolí a podkladu pod + 10 °C nebo nad + 30 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne. • Neaplikujte s relativní vlhkostí podkladu více než 5%, bezprostředně nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo relativní vlhkostí nad 75%.
Na nátěry bazénů je nutná sezónní kontrola (každoroční v případě ochranných nádrží), aby se posoudila potřeba údržbářských prací (opětovné použití). Práce může být nutná kvůli specifickým systémem dezinfekce vody nebo čištění abrazivními stroji (roboty, kartáče atd.). 

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení musí být před vytvrzením produktu čistit nitro- acetonovým nebo alkoholovým ředidlem.
Po vytvrzení výrobku již není možné jej očistit.

BEZPEČNOST:
Vždy používejte osobní ochranné prostředky při manipulaci a dodržujte bezpečnostní předpisy. Opatrně větrejte prostředí, kde je výrobek aplikován, a vyhněte se zdrojem tepla.

Systém pro bazény POOL PROTECTOR na dlaždice nebo mozaiku

Systém POOL PROTECTOR realizuje hydroizolaci a vysoce odolnou polyuretanovou krytinu na stávajících dlažbách nebo mozaikách pomocí:

1. Primer pro dlaždicové povrchy GRIP PRIMER
2. Hydroizolace WATSTOP
3. Barevný polyuretanový nátěr POOL PROTECTOR
Získaný povlak je hladký, ucelený a bez spojů; je také odolný proti chlorové vodě, abrazi a UV záření.
POOL PROTECTOR zaručuje barevnou stabilitu a je k dispozici v bílé, světle modré a pískové verzi.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací