Hlavní nabídka
Nabídka

Hydroizolační výrobky

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Výrobky na ochranu proti vodě, ochraně a ošetření jakéhokoliv typu konstrukce před infiltrací vody v pozitivním i negativním tlaku
Nabízíme dvousložkové hydroizolační systémy a materiály, jednosložkový a elastické, na hydroizolace: betony, terasy, balkóny, bazény, střechy, podlahy, základy a nádrže s pozitivním a negativním tlakem. Inovativní a různé výrobky vyznačující se dlouhodobou, vysokou účinností, vysokou výkonností a víceúčelovou aplikací, protože mohou být použity na jiné podkladu.
Diasen hydroizolační výrobky mají vysoký technologický obsah a nabízejí vysokou odolnost: odolnost vůči UV záření, odolnost vůči vodě, odolnost vůči povětrnostním vlivům, odolnost vůči zmrazení a rozmrazení, odolnost proti tahu, odolnost vůči trhlinám, odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám.
Výrobky na bázi vody se zkoumají a vyvíjejí s ohledem na bezpečnost aplikátoru a záruku výsledků: výrobky na bázi vody bez rozpouštědel, s ohledem na absolutní bezpečnost pro aplikátor, nanášené bez svarů, spojů a překrytí, což umožňuje snadné nanášení a snížení nedostatků aplikátoru.

Tekuté hydroizolace
Polotuhé hydroizolace
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací