Hlavní nabídka
Nabídka

Lámaný kámen

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Struktura panelů lámeného kamene je kombinací různých tvarovaných kamenů, čímž se tyto panely nejvíce podobají přírodnímu kameni.
Strukturu našich materiálů není možné odlišit od přírodních materiálů, zatímco široká škála barev umožňuje vytvářet individuální vzhled Vašeho domu.Tyto fasádní panely jsou velmi pěkné, Váš dům vypadá elegantně a jedinečně. Nová kolekce přesně replikuje zdivo a navíc má i několik výhod. Krásný exteriér a paleta nabízených barev umožňuje změnit Váš dům v nejpozoruhodnější kameny.

Cena s DPH: 399,40 Kč/ks, 953,20 Kč/m²

    

POBALTSKY

    

DANSKY

    

ŘECKY

    

NORSKY

    

 SKANDINAVSKY

    

SKOTCKY

 

NORMANDSKY

ROZMĚRY PANELU:

Délka: 1130 mm

Šířka: 470 mm

Tloušťka: 27 mm

Hmotnost: ks 1,5 kg

Plocha panelu:0,53 m²

Krycí plocha panelu: 0,419 m²

Cena rohu s DPH: 335,00 Kč/ks        

ROZMĚRY ROHŮ:

Délka: 440 mm

Šířka: 180 mm

Tloušťka: 43 mm

Hmotnost: ks 0,615 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Naše společnost nabízí svým uživatelům širokou škálu možností - více než třicet odstínů barev, které simulují různé přírodní materiály: žula, dřevo, mramor atd.
Panely jsou vyrobeny z polymerových sloučenin a hlavním způsobem výroby je odlievanie.Tento materiál je odolný vůči mechanickému nárazu, dokonce i při silných nárazech.
Všechny fasádní panely jsou pro zdraví zcela neškodné, neuvolňují toxiny. Jsou odolné vůči ohni, vůči škodlivým mikroorganismům, plísním a houbám, jsou vyrobeny v souladu se všemi technickými normami a vzhledově velmi jedinečné.
Obkladové panely odvětrávané fasády jsou odolné proti povětrnostním vlivům a nevyblednou. Sluneční paprsky tedy nemají žádný vliv na vysoce kvalitní materiál, obsahující speciální přísady, které zabraňují deformací a vyblednutí. Materiál se snadno instaluje.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací