Hlavní nabídka
Nabídka

O.R.A. ANTIRAIN

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Průhledná hydroizolace na balkony a terasy

Průhledný nátěr pro snadné a rychlé použití, vhodný pro hydroizolaci již dlážděných povrchů, aniž byste museli odstranit již existující dlaždice nebo podlahové obklady. Vhodný pro odstraňování infiltrace vody, kyselin, olejů, výparů, tuků a plísní mezi cihlami, dlaždicemi atp. Je vhodný pro všechny oblasti vystavené atmosférickým faktorům (terasy, balkony, kamenné nebo terakotové povrchy, dlažděné vnější povrchy). Je snadno použitelný i na úrovni „udělej si sám“ pomocí válečku nebo štětce. Může být použit jak v zimě, tak v létě a nemění vzhled podlahy.

Cena s DPH na m² - 132,10 Kč (při předpokládané spotřebě 0,20 l/m²)

CENA s DPH za 1 l - 635,50 Kč ( balení 5 l)

 VÝHODY:
Řešení „udělej si sám“.
• Rychlá a snadná aplikace.
Víceúčelový. 
• Bezbarvý.
• Obnovuje lesk na podlaze.
Usnadňuje čištění ošetřeného povrchu.
Může se aplikovat i během zimní sezóny (do +5°C). 
Odolný vůči povětrnostním vlivům 

OBLASTI POUŽITÍ:
Produkt určený k ochraně podlah a spár před infiltrací vody, která může způsobit plísně, výkvěty a vážné poškození konstrukcí. O.R.A. ANTI-RAIN chrání povrch i před pronikáním tuků, olejů a solí. Produkt do exteriéru.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Kapalina
Komponenty: Jednosložkový 
Test zvětrávání: 1680 hodin (> 10 let) beze změn
Přilnavost na dlaždice: 3,5 N/mm² (výborná).
Odolnost vůči kontaktu s kyselinou chlorovodíkovou (HCl - 30% roztok): nezměněna po 12 hodinách.

VYDATNOST:
0,20 l/m²

BARVA:
Transparentní.

BALENÍ:
5 l kovový kbelík

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek musí být skladován v originálních nádobách dokonale uzavřených, v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla, vody a mrazu při teplotách + 5 °C až + 35 °C.
Doba skladování 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Dlažby
Staré dlažby musí mít dostatečnou pevnost, musí být připevněny k podkladu (pokud ne, odstraňte je a opravte cementovou maltou) a očistěte na povrchu stopy uvolňujících látek, jako jsou tuky, vosky, oleje, chemikálie atp. Odolnost vůči dešti - O.R.A. ANTI-RAIN se musí aplikovat na podklady, které jsou čisté, suché a neobsahují vlhkost. V případě potřeby vyplňte spoje vhodným plnivem. Před použitím výrobku je třeba podlahu důkladně očistit nitroředidlem. Ošetřovaný povrch musí být bez stagnace vody, stejně jako pravidelný a nepoškozený. Podle širokého sortimentu dlaždic, které lze nalézt na trhu, se doporučuje provést test na ověření dokonalé přilnavosti produktu. Před aplikací produktu se doporučuje zakrýt vše, co nebude natíráno.

MÍCHÁNÍ:
O.R.A. ANTI-RAIN je jednosložková a připravena k použití. Před použitím promíchejte. Nesmí se ředit a do směsi nepřidávejte žádné cizí složky.

APLIKACE:
1. Podklad důkladně očistěte nitroředidlem. Naneste první bohatou vrstvu produktu štětcem, hladkým válečkem nebo rozprašovačem, přičemž dbejte na to, aby byl povrch zcela pokryt.
2. Naneste druhou vrstvu výrobku rovnoměrně do kříže.
3. Na mírně savých podkladech naneste aplikaci až do saturace (nasycení). Obecně pro kompletní hydroizolaci jsou dostatečné 2-3 vrstvy aplikace v rozmezí asi 4 hodiny od sebe (při 23 °C a 40% relativní vlhkosti). 

V této operaci byla použita nepromokavá transparentní kapalina O.R.A. ANTI-RAIN pro hydroizolaci balkonu, který je již pokryt tradiční keramickou dlažbou. Po vyčištění substrátu se přímo začalo nanášet první vrstvou O.R.A. ANTI-RAIN pomocí štětce. Další vrstva materiálu byla aplikována asi za 4 hodiny.

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 23 °C a relativní vlhkosti 40% se dosáhne úplného vytvrzení přibližně za 4 hodiny. Doba schnutí je ovlivněna relativní vlhkostí prostředí a teplotou a může se výrazně měnit. Pokud se aplikuje s vyšší vydatností, než se očekávalo, čas schnutí se může výrazně prodloužit.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotě okolí a podkladu pod + 5 °C a nad + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne, chráněn před sluncem.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo s relativní vlhkostí nad 70%.
Neaplikujte na povrchy vystavené prudkým pohybům,O.R.A. ANTI-RAIN by se mohla poškodit ve shodě s nejkritičtějšími body. 
• Neaplikujte na glazované dlaždice.
Produkt není vhodný pro aplikaci na vlhké podklady nebo podklady vystavené vzlínající vlhkosti. 

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení musí být před úplným vysušením výrobku umýt nitrátovým ředidlem.

BEZPEČNOST:
Vždy používejte osobní ochranné pomůcky při manipulaci a dodržujte bezpečnostní předpisy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací