Hlavní nabídka
Nabídka

KANADA Plus

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Fasádní obklad "Kanada Plus" se vyrábí s přímou účastí a pod dohledem odborníků z Kanady. Panely vyhovují mezinárodním normám ASTM (American Society for Testing and Materials), které se používají v 60 zemích světa jako národní.       

Cena s DPH: 339,00 Kč/ks (399,00 Kč/m²)

ČERVENOHNĚDÁ

SVĚTLÝ DUB

GRAFITOVÁ

UPOZORNENIE! Vážení zákazníci, sme nútení vás informovať, že dekory Žltá, Broskyňa, Červená, Zelená a Tehlová momentálne nie je možné objednať. Akonáhle sa predaj týchto výrobkov obnoví, budeme Vás informovať. Ďakujeme za pochopenie.

ŽLUTÁ

BROSKEV

ČERVENÁ

ZELENÁ

CIHLOVÁ

ROZMĚRY:

Délka: 3660 mm

Šířka: 230 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Hmotnost: ks 1.5 kg

Množství: ks - 0,84 m²

 

 

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 159,00 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 481,50 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 428,50 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 428,50 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 592,00 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 232,50 Kč/ks

  

Lemovací profil - 3,00 mb cena s DPH: 232,50 Kč/ks

         

HLAVNÍ VÝHODY OBKLADU KANADA PLUS:

Tmavý povlak horní vrstvy obkladu se vytváří použitím nových superkoncentrátů metodou „Cool Color“ (absorpce tepla), která zajišťuje větší trvanlivost. Udržuje silové vlastnosti po 60 cyklech zkoušek odolnosti vůči mrazu. Zachovává si stejný vzhled za provozních podmínek od -50 °C do +66 °C. Po ochlazení na -60 °C se při nárazu neroztříští. Odolný vůči mikrobiologické korozi (plísně, houby).      


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací