Hlavní nabídka
Nabídka

Střešní podhledy

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Střešní podhled je praktický a velmi přínosný způsob dokončení střechy. Střešní podhled z PVC je pohodlná a finančně dostupná alternativa v současnosti používaných dřevěných a kovových podhledových panelů. Nevyžaduje žádnou údržbu, rychle a snadno se montuje, je odolný vůči povětrnostním a atmosférickým podmínkám, jakož i vůči biologické korozi a degradaci. Díky použitému perforování panely mají dostatečnou ventilaci, díky čemuž lépe chrání i střechu. Vhodné barevné provedení umožňuje přizpůsobení se podhledu barvě okenních rámů a pod. Záruka je poskytována na 30 let.

Podhledový obklad plný
Podhledový obklad se skrytým větráním
Podhledový obklad větrací
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací